Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 grudnia 2017, 08:48

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 9-10 grudnia

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. The Sims 4, South Park: The Fractured But Whole czy Agents of Mayhem.

Jeżeli nie macie w co grać i szukacie czegoś na weekend, to dobrze trafiliście, gdyż przygotowaliśmy kolejny przegląd promocji na pudełkowe wersje gier. Tym razem w Empiku możecie kupić dwa tytuły z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki w cenie jednego. Ciekawie prezentuje się też zestaw składający się z gry The Sims 4 oraz dodatku Psy i koty, który kupicie za niecałe 130 zł. Natomiast jeżeli polujecie na konsole, to warto sprawdzić ofertę na limitowaną edycję PlayStation 4 wraz ze strzelanką Call of Duty: WWII w RTV Euro AGD.

The Sims 4 wraz z dodatkiem Psy i koty do nabycia w sieciach Saturn i Media Markt. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 9-10 grudnia - wiadomość - 2017-12-08
The Sims 4 wraz z dodatkiem Psy i koty do nabycia w sieciach Saturn i Media Markt.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

  • Prey PS4/XOne za około 67 zł + przesyłka w Zavvi.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.