Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2017, 08:50

autor: Góral

Zapowiedziano grę World War Z [news zaktualizowany]

Doczekaliśmy się zapowiedzi i krótkiego zwiastuna gry World War Z na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste.

Aktualizacja

Pojawiło się kilka informacji dotyczących World War Z. Ujawniono, że gra zaoferuje kooperacyjną kampanię, podczas której poznamy kilka historii i trafimy w różne zakątki świata, w tym do Nowego Jorku, Moskwy i Jerozolimy. W trakcie zabawy będziemy używać pułapek, budować bariery, wykorzystywać środowisko oraz szereg broni, byleby tylko utrzymać się przy życiu. Niestety to tyle, jeżeli chodzi o konkrety. Czekamy na więcej.

Oryginalna wiadomość

Zapowiedziano grę World War Z [news zaktualizowany] - ilustracja #4

Na początek The Game Awards 2017 doczekaliśmy się zapowiedzi nowej gry na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste. Mowa o produkcji opartej na popularnym filmie z 2013 roku World War Z. Tak samo zatytułowana pozycja tworzona przez ekipę Saber Interactive (twórcy m.in. wydanego w tym roku NBA Playgrounds) ukaże się „wkrótce”. Niestety na ten moment nie są znane szczegóły, więc możemy się cieszyć jedynie z widocznego poniżej zwiastuna, przedstawiającego świat opanowany przez zombie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

World War Z

World War Z