Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 marca 2018, 10:18

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 17-18 marca

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Gran Turismo Sport, Horizon Zero Dawn i konsolę Xbox One X.

W ten weekend w najlepszej sytuacji ponownie znajdują się posiadacze konsoli PlayStation 4. W niektórych sklepach ciągle trwa promocja na wybrane produkcje, dzięki czemu tanio możecie nabyć m.in. kompletne wydanie Horizon Zero Dawn czy edycję kolekcjonerską Gran Turismo Sport. Warto również zwrócić uwagę na promocję w wybranych salonach sieci Empik, gdzie za niecałe 1800 zł zaopatrzycie się w Xboksa One X w zestawie z dwoma grami.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo przecenione m.in. w CDP.pl. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 17-18 marca - wiadomość - 2018-03-16
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo przecenione m.in. w CDP.pl.

Gry:

Konsole:

  • Xbox One X 1 TB + Rise of the Tomb Raider + Quantum Break – 1799 zł (cena obowiązuje z kartą lojalnościową Mój Empik), w wybranych salonach Empik w Częstochowie (Galeria Jurajska), Katowicach (Silesia), Krakowie (Galeria Krakowska i Bonarka), Lublinie (Plaza), Łodzi (Manufaktura), Wrocławiu (Magnolia Park), Poznaniu (Galeria Malta i Stary Browar) i Warszawie (Galeria Mokotow, Arkadia, Junior, Sadyba, Wola Park, Złote Tarasy).

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.