Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 stycznia 2018, 10:18

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 13-14 stycznia

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Destiny 2, Forzę Motorsport 7 i Agents of Mayhem.

Nastał piątek, więc czas na kolejny przegląd weekendowych promocji na gry pudełkowe. Tym razem w obniżonej cenie możecie nabyć m.in. Forzę Motorsport 7 na konsolę Xbox One. Gra zadebiutowała na początku października 2017 roku, a już jest dostępna za niecałe 130 zł. Atrakcyjnie wypada też Destiny 2 na PlayStation 4 – kupicie je za 115 zł. Niestety, podobnie jak w poprzedni weekend, zabrakło ciekawych promocji na sprzęt. Najlepiej wypada chyba oferta na PS4 w Empiku.

Forza Motorsport 7 najtaniej w Gramtanio.pl. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 13-14 stycznia - wiadomość - 2018-01-12
Forza Motorsport 7 najtaniej w Gramtanio.pl.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?