Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 listopada 2017, 11:28

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 11-12 listopada

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Steep i Mirror's Edge Catalyst.

Dziś piątek, więc czas na kolejny przegląd promocji na pudełkowe wersje gier wideo oraz sprzęt. Tym razem znaleźliśmy sportowe Steep, które w Grymelu można kupić za niecałe 70 zł, o ile interesuje Was wersja na konsolę Xbox One. Natomiast w Wirtusie przeceniono PC-towe Mirror's Edge Catalyst, za które zapłacicie około 30 zł. Jeżeli chodzi o sprzęt, to najciekawsze oferty ponownie znajdziemy za granicą, znowu w ShopTo, gdzie tanio można nabyć fajne pakiety na Xboksa One S.

Steep na XOne do kupienia za niecałe 70 zł. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 11-12 listopada - wiadomość - 2017-11-10
Steep na XOne do kupienia za niecałe 70 zł.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.