Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 listopada 2017, 11:28

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 11-12 listopada

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Steep i Mirror's Edge Catalyst.

Dziś piątek, więc czas na kolejny przegląd promocji na pudełkowe wersje gier wideo oraz sprzęt. Tym razem znaleźliśmy sportowe Steep, które w Grymelu można kupić za niecałe 70 zł, o ile interesuje Was wersja na konsolę Xbox One. Natomiast w Wirtusie przeceniono PC-towe Mirror's Edge Catalyst, za które zapłacicie około 30 zł. Jeżeli chodzi o sprzęt, to najciekawsze oferty ponownie znajdziemy za granicą, znowu w ShopTo, gdzie tanio można nabyć fajne pakiety na Xboksa One S.

Steep na XOne do kupienia za niecałe 70 zł. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 11-12 listopada - wiadomość - 2017-11-10
Steep na XOne do kupienia za niecałe 70 zł.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?