Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2015, 10:00

autor: Draug

Grand Theft Auto V na PC opóźni się? [news zaktualizowany]

Wbrew obietnicy, Rockstar nie ujawnił wymagań sprzętowych gry Grand Theft Auto V w wersji PC w okresie świątecznym, a ponadto na Steamie termin premiery wciąż określany jest ogólnym pojęciem - „wczesny 2015 rok”. W związku z tym plotkuje się, że debiut produkcji może ulec opóźnieniu.

Aktualizacja: Przedstawiciel studia Rockstar zapewnił na łamach witryny https://support.rockstargames.com/, że data premiery GTA V na PC nie uległa zmianie i tytuł ukaże się tak jak wcześniej planowano, 27 stycznia 2015 roku.

W okresie świątecznym Rockstar miał ujawnić wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Grand Theft Auto V. Jak zapewne zauważyliście, nic takiego nie nastąpiło. Samo w sobie nie jest to szczególnie niezwykłe – jakkolwiek deweloper zachował się nieelegancko – ale jeśli ktoś zajrzał ostatnio na steamową kartę omawianego tytułu, mógł poczuć kolejne ukłucie niepokoju. W rubryce z datą premiery na Steamie wciąż widnieje tylko ogólnikowy „wczesny 2015 rok”. W związku z tym w Internecie spekuluje się, że deweloper napotkał jakieś nieoczekiwanie trudności i data premiery, wyznaczona na 27 stycznia, nie zostanie dotrzymana. Pozostaje czekać na jakieś oświadczenie ze strony Rockstara.

Mówi się, że jaki Nowy Rok, taki cały rok – jeśli tak w istocie ma być, strach pomyśleć, co nas czeka, jeśli zaczniemy 2015 poślizgiem GTA V. - Grand Theft Auto V na PC opóźni się? - wiadomość - 2015-01-02
Mówi się, że jaki Nowy Rok, taki cały rok – jeśli tak w istocie ma być, strach pomyśleć, co nas czeka, jeśli zaczniemy 2015 poślizgiem GTA V.

Tak czy inaczej, mamy dla Was jeszcze jedną wieść – mniej doniosłą, ale potencjalnie radosną, jeśli jesteście entuzjastami modów. Grupa odpowiedzialna za iCEnhancer – modyfikację, którą można upiększyć GTA IV praktycznie nie do poznania – zapowiedziała, że w swoim czasie weźmie na warsztat również Grand Theft Auto V. Co prawda, „piątka” broni się pod względem jakości grafiki nawet w stanie „fabrycznym”, ale i tak na pewno znajdzie się niejeden detal do poprawienia. Modderzy zapowiadają, że w modzie uświadczymy raczej „artystyczne zmiany”.

Ostatnia aktualizacja: 2015-01-02

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V