Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 listopada 2012, 14:17

autor: sathorn

Grand Theft Auto V, Cognition: An Erica Reed Thriller i inne. Najciekawsze trailery 12.11 - 18.11

Nowy zwiastun Grand Theft Auto V na pewno już widzieliście. Poza drugą zapowiedzą nowej produkcji studia Rockstar pojawiły się jednak w zeszłym tygodniu także inne ciekawe materiały. Jakie? Sprawdźcie w przeglądzie najciekawszych trailerów 12.11 - 18.11.

Miniony tydzień upłynął nam pod znakiem oczekiwania, przeżywania i ochłaniania po drugim zwiastunie Grand Theft Auto V. Jeżeli jeszcze go nie widzieliście, to pora nadrobić tę straszliwą zaległość. Przy okazji możecie zapoznać się z innymi materiałami, jakie pojawiły się w minionym tygodniu. Nie samym GTA gracz żyje.

Studio Rockstar znane jest z tworzenia gier z ogromnym światem. Grand Theft Auto V odda w nasze ręce większy obszar niż którakolwiek z produkcji tej firmy do tej pory. Trzech głównych bohaterów, strzelaniny, pościgi i zapewne wielka ilość mini-gierek. Czego można chcieć więcej?

God of War: Ascension to, poza klasyczną kampanią dla pojedynczego gracza, także rozbudowany multiplayer. Kolejny zwiastun przygotowany przez dewelopera przybliża nam moce, których będziemy mogli używać, jeżeli za swojego patrona wybierzemy Aresa – boga wojny.

Do sprzedaży trafił pierwszy epizod gry Cognition: An Erica Reed Thriller, o podtytule Hangman. Jest to pierwszy duży tytuł sfinansowany za pośrednictwem serwisu Kickstarter. Z tej okazji ta interesująca gra przygodowa doczekała się premierowego zwiastunu.

Sony Computer Entertainment również próbuje ugryźć kawałek tortu opisany jako “free-to-play”. Kolejnym podejściem do tego tematu jest PlanetSide 2, wieloosobowa strzelanina, którą charakteryzują niespotykane rozmiary pól bitew. Premiera nastąpi 20 listopada 2012 roku. Pozostały krótki czas oczekiwania niech osłodzi Wam poniższy zwiastun.

Za dwa tygodnie w cyfrowej dystrybucji ukaże się kolejny dodatek do ciepło przyjętego The Elder Scrolls: Skyrim. Bethesda Softworks wyraźnie zależy, żebyśmy nie pozbywali się jeszcze swoich kopii tego tytułu. Wydany ponad rok po premierze podstawowej wersji gry Dragonborn jest na to kolejnym sposobem.