Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 grudnia 2008, 11:58

autor: Dorota "vampire" Drużko

Grafiki koncepcyjne ze Star Wars Battlefront III i TimeSplitters 4

Ostatnio pisaliśmy o upadku studia Free Radical Design znanego z serii TimeSplitters i chociaż wciąż nie wiemy co stanie się z czwartą odsłoną TS, nad którą do tej pory ekipa pracowała możemy przynajmniej zobaczyć kilka grafik koncepcyjnych pochodzących z tego tytułu.

Ostatnio pisaliśmy o upadku studia Free Radical Design znanego z serii TimeSplitters i chociaż wciąż nie wiemy co stanie się z czwartą odsłoną TS, nad którą do tej pory ekipa pracowała - czy jej dalszą realizacją zajmie się założona przez Steve’a Ellisa firma Pumpkin Beach, czy też gra zostanie porzucona – możemy przynajmniej zobaczyć kilka nowych grafik koncepcyjnych pochodzących z tego tytułu. Przypominam, że pierwsze tego typu prace jakiś czas temu zamieścił na swoim blogu artysta grafik Nick Carver. Niestety później postanowił je usunąć (obecnie można znaleźć je w serwisie Kotaku).

Dzisiejsze obrazki zawdzięczany z kolei Richardowi Smithowi, koledze po fachu wspomnianego wyżej pana. Opublikował on na swojej oficjalnej stronie modele postaci, które zapewne spotkalibyśmy w TimeSplitters 4 - szeryfa marsjańskiego Dzikiego Zachodu i żyjącej w tych realiach dziewczyny.

Grafiki koncepcyjne ze Star Wars Battlefront III i TimeSplitters 4 - ilustracja #1
Grafiki koncepcyjne ze Star Wars Battlefront III i TimeSplitters 4 - ilustracja #2

Pan Smith zaprezentował również grafiki koncepcyjne pochodzące najprawdopodobniej ze Star Wars: Battlefront III. Zanim zdążył je usunąć zostały już przechwycone i opublikowane w niemieckim serwisie SWBF3, a wśród nich znalazły się między innymi modele postaci Hana Solo i Palpatine (screeny poniżej). Wszystkie prace znajdziecie pod tym adresem. Co się stanie z samą, dodajmy, nierozpowiedzianą jeszcze grą po upadku studia Free Radical Design? Tego jeszcze nie wie nikt.

Grafiki koncepcyjne ze Star Wars Battlefront III i TimeSplitters 4 - ilustracja #3
Grafiki koncepcyjne ze Star Wars Battlefront III i TimeSplitters 4 - ilustracja #4