Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 grudnia 2008, 11:54

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Wiemy, kto wygrał w konkursie Wielkiej Encyklopedii Gier!

Zadanie: wykonać zdjęcie z wszystkimi egzemplarzami Wielkiej Encyklopedii Gier. Nagroda: Gole o wartosci 500 zł na zakupy w naszym sklepie. Zakończyliśmy fotograficzny konkurs dla weteranów WEG.

Blisko cały grudzień trwał konkurs dedykowany weteranom posiadającym wszystkie egzemplarze naszej Wielkiej Multimedialnej Encyklopedii Gier. Czytelnicy GOLa mogli wygrać w nim punkty naszego serwisu – Gole, o wartości 500 złotych, umożliwiające dokonanie zakupów w naszym sklepie

Co trzeba było zrobić, aby wygrać? Sfotografować się wraz z wszystkimi egzemplarzami WEG. Nie wymagaliśmy od Was zdjęć wykonanych profesjonalną lustrzanką. Wystarczył telefon komórkowy. Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania konkursem. Dziękujemy za udział wszystkim fanom Wielkiej Encyklopedii Gier.

Spośród nadesłanych fotografii (pokazujących zestaw: czytelnik + 7 cd/dvd z encyklopedią) wylosowaliśmy jedną osobę. Panie i panowie. Zwycięzcą jest pan Błażej Gęborys z Tomaszowa Lubelskiego.

Pana Błażeja zapraszamy na zakupy w naszym sklepie. Za Gole o równowartości 500 zł można sprawić sobie gry, gadżety, abonamenty (gole nie pokrywają jednak kosztów przesyłki pocztowej).

Gratulujemy serdecznie! I jako, że pan Błażej Gęborys wyraził, w wypadku wygranej, zgodę na publikację fotografii, przedstawiamy Wam zwycięskie zdjęcie.

Wiemy, kto wygrał w konkursie Wielkiej Encyklopedii Gier! - ilustracja #1