Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2010, 11:59

autor: Jiker

God of War III już wkrótce z trybem multiplayer? [news zaktualizowany]

Istnieje spora szansa, że Official PlayStation Magazine okazał sie źródłem informacji na temat pierwszego DLC do świetnego God of War III. Z krótkiej notatki zawartej w czasopiśmie można wywnioskować, że dodatkiem nie będzie jedna z końcowych scen gry, wycięta w ostatniej chwili przez twórców, a niewielkich rozmiarów mini-gra przywodząca na myśl klasyczne bijatyki.

Istnieje spora szansa, że francuska edycja pisma Official PlayStation Magazine okazała sie źródłem informacji na temat pierwszego DLC do świetnego God of War III, mającego zadebiutować już w kwietniu. Z krótkiej notatki zawartej w czasopiśmie można wywnioskować, że dodatkiem nie będzie jedna z końcowych scen gry, wycięta w ostatniej chwili przez twórców, a niewielkich rozmiarów mini-gra przywodząca na myśl klasyczne bijatyki.

Skan przedstawia krótki opis DLC, a także zrzuty ekranowe preentujące go w akcji. Widzimy na nich po dwie, walczące ze sobą postacie, nad którymi widnieją paski z energią życiową, a także licznik odliczający czas pozostały do zakończenia rundy. Wygląda więc na to, że dodatek wprowadzi do God of War III tryb rozgrywki wieloosobowej (być może również opcję sieciową). Skany artykułu możecie znaleźć m.in. na łamach forum serwisu GameTrailers. Tekst możemy również traktować jako wstępne potwierdzenie dotychczasowych plotek, sugerujących możliwość wydania dodatków DLC do GoW III.

Firma Sony Computer Entertainment nie pokusiła się o komentarz do sprawy. Internauci spekulują, że być może wzorem Mortal Kombat w mini-grze znajdą się m.in. brutalne wykończenia (z których słynie zresztą pełna wersja gry). Jak zapatrujecie się na sieciową bijatykę w realiach God of War? Czy uważacie, że to dobry pomysł?

God of War III dostępne na PlayStation 3 zadebiutowało w Polsce w połowie bieżącego miesiąca. Produkcja od samego początku wzbudza wielkie emocje wśród graczy, a także krytyków, którzy jak dotąd przyznają dziełu studia SCE Santa Monica oceny na średnim poziomie 93%.

UAKTUALNIENIE: Dowiedzieliśmy się, że powyższa informacja okazała się jedynie primaaprilisowym żartem przygotowanym do kwietniowego numeru francuskiego OPM. Nie pozostaje nam więc nic innego jak w dalszym ciągu wypatrywać ewentualnego oficjalnego potwierdzenia prac nad dodatkami do GoW3.