Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2010, 18:45

autor: Jiker

God of War III - cena edycji limitowanej i sprawa God of War Collection

Przedstawiciele europejskiego oddziału firmy Sony Computer Entertainment potwierdzili w rozmowie z redakcją serwisu VG247.com, że zestaw God of War Collection, który zostanie ujęty w limitowanej edycji God of War III, najprawdopodobniej nie zostanie wydany w krajach Starego Kontynentu jako oddzielna produkcja.

Przedstawiciele europejskiego oddziału firmy Sony Computer Entertainment potwierdzili w rozmowie z redakcją serwisu VG247.com, że zestaw God of War Collection, który zostanie zawarty w limitowanej edycji God of War III, najprawdopodobniej nie zostanie wydany w krajach Starego Kontynentu jako samodzielna produkcja. W chwili obecnej SCEE nie ma w planach wprowadzenia do sklepów takiego wydawnictwa.

God of War III - cena edycji limitowanej i sprawa God of War Collection - ilustracja #1

Europejskim posiadaczom PlayStation 3 pragnącym przetestować odrestaurowane przygody Kratosa na tę chwilę pozostaje zatem rozważenie zakupu God of War III: Ultimate Trilogy Edition, bądź też nabycie amerykańskiej wersji God of War Collection (w sprzedaży od 17 listopada 2009 roku). Tę ostatnią możecie ciągle znaleźć w ofercie serwisów aukcyjnych oraz niektórych polskich sklepów. Jej cena kształtuje się na poziomie od 150 do 160 złotych.

Przy okazji przedstawiciele SCEE odnieśli się do rewelacji brytyjskiego sklepu GAME, który przypisał zestawowi God of War III: Ultimate Trilogy Edition cenę 109,99 funtów (około 495 złotych). Kwota została przez niech potwierdzona, więc możemy się spodziewać, że i w naszym kraju zostanie utrzymana na podobnym poziomie. Przy okazji GAME informuje, że limitowana edycja GoW III trafi do sprzedaży 20 marca (w tym samym dniu co podstawowa wersja gry). SCEE tej kwestii jednak nie skomentowało.

God of War III - cena edycji limitowanej i sprawa God of War Collection - ilustracja #2

Przypominamy, że God of War III: Ultimate Trilogy Edition zostanie zapakowane do skrzyni stylizowanej na puszkę Pandory i będzie się składać z płyty z grą God of War III i zestawu God of War Collection. Oprócz tego w pudełku znajdziemy dodatki: areny i siedem wyzwań oraz cztery skórki postaci (Dominus, Apollo, Phantom of Chaos, Forgotten Warrior). W każdej chwili będziemy również mogli ściągnąć dokument God of War: Unearthing the Legend. Powyższe elementy zostaną wzbogacone o ścieżkę dźwiękową z God of War II i III, płytę Blood and Metal z metalowymi adaptacjami motywów muzycznych z gry, artbook oraz kilka pocztówek z grafikami z gry.

God of War III zostanie wydane wyłącznie na konsolę PlayStation 3. W ostatnich dniach w Sieci zamieszczonych zostało kilka nowych materiałów na temat gry. Waszej uwadze polecamy chociażby skany z jednego z japońskich magazynów o grach, które prezentują m.in. Posejdona.