Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2017, 17:46

autor: Góral

Games with Gold w sierpniu – Slime Rancher, Trials Fusion, Bayonetta i Red Faction: Armageddon

Znamy ofertę gier w ramach programu Games with Gold na sierpień. Na konsoli Xbox One abonenci otrzymają Slime Rancher i Trials Fusion, a na Xboksie 360 Bayonettę i Red Faction: Armageddon (dostępne też na XOne poprzez wsteczną kompatybilność).

Microsoft ujawnił gry, które w sierpniu otrzymają abonenci Xbox Live Gold. Łącznie otrzymamy cztery produkcje – dwie tylko na konsolę Xbox One i dwie na Xboksa 360 i Xboksa One (funkcja wstecznej kompatybilności). Zanim przejdziemy do wymienienia poszczególnych tytułów, przypominamy, że w przypadku past-gena aktywna subskrypcja potrzebna jest tylko podczas dodawania gier do swojej biblioteki. W pozyskane produkcje można bowiem grać nawet po wygaśnięciu abonamentu. Natomiast na nowszej konsoli możemy się bawić „zakupionymi” projektami, dopóki mamy Xbox Live Gold.

Gry na Xboksa One:

  • Slime Rancher (dostępna od 1 do 31 sierpnia) – zabawny sandbox, w którym wcielamy się w farmerkę nie z tej ziemi. Naszym głównym zadaniem jest hodowanie kolorowych szlamów. Musimy dawać im jedzenie, budować zagrody, a następnie sprzedawać, by przeznaczać zyski na dalszą rozbudowę gospodarstwa.
  • Trials Fusion (dostępna od 16 sierpnia do 15 września) – jedna z odsłon popularnej serii gier zręcznościowych, w których kierujemy wyczynowymi motorami. Tym razem akcja rozgrywa się w przyszłości, ale ogólne założenia serii się nie zmieniły. Jeździmy więc po niecodziennych trasach, pełnych wzniesień, skoczni i wielu innych przeszkód.

Dodatkowo, do 15 sierpnia cały czas możecie ściągnąć grę Runbow, która została udostępniona w tym miesiącu.

Slime Rancher – w kosmicznego farmera wcielimy się w przyszłym miesiącu. - Games with Gold w sierpniu – Slime Rancher, Trials Fusion, Bayonetta i Red Faction: Armageddon - wiadomość - 2017-07-26
Slime Rancher – w kosmicznego farmera wcielimy się w przyszłym miesiącu.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Poniższe gry przeznaczone są na Xboksa 360, ale dzięki funkcjonalności wstecznej kompatybilności możemy w nie zagrać także na Xboksie One.

  • Bayonetta (dostępna od 1 do 15 sierpnia) – jeden z najlepszych slasherów ostatnich lat. W grze wcielamy się w seksowną czarownicę, która walczy z aniołami przy pomocy broni białej, pistoletów oraz… swoich włosów. Dzięki nim przywołuje na pole walki rozmaite kreatury czy maszyny tortur, uławiające nieco starcia.
  • Red Faction: Armageddon (dostępna od 16 do 31 sierpnia) – czwarta i jak na razie ostatnia odsłona popularnej serii strzelanin TPP z rozbudowanym systemem zniszczeń. Podczas rozgrywki musimy zmierzyć się ze stworami zagrażającymi ludziom przebywającym na Marsie.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach