Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2017, 17:46

autor: Góral

Games with Gold w sierpniu – Slime Rancher, Trials Fusion, Bayonetta i Red Faction: Armageddon

Znamy ofertę gier w ramach programu Games with Gold na sierpień. Na konsoli Xbox One abonenci otrzymają Slime Rancher i Trials Fusion, a na Xboksie 360 Bayonettę i Red Faction: Armageddon (dostępne też na XOne poprzez wsteczną kompatybilność).

Microsoft ujawnił gry, które w sierpniu otrzymają abonenci Xbox Live Gold. Łącznie otrzymamy cztery produkcje – dwie tylko na konsolę Xbox One i dwie na Xboksa 360 i Xboksa One (funkcja wstecznej kompatybilności). Zanim przejdziemy do wymienienia poszczególnych tytułów, przypominamy, że w przypadku past-gena aktywna subskrypcja potrzebna jest tylko podczas dodawania gier do swojej biblioteki. W pozyskane produkcje można bowiem grać nawet po wygaśnięciu abonamentu. Natomiast na nowszej konsoli możemy się bawić „zakupionymi” projektami, dopóki mamy Xbox Live Gold.

Gry na Xboksa One:

  • Slime Rancher (dostępna od 1 do 31 sierpnia) – zabawny sandbox, w którym wcielamy się w farmerkę nie z tej ziemi. Naszym głównym zadaniem jest hodowanie kolorowych szlamów. Musimy dawać im jedzenie, budować zagrody, a następnie sprzedawać, by przeznaczać zyski na dalszą rozbudowę gospodarstwa.
  • Trials Fusion (dostępna od 16 sierpnia do 15 września) – jedna z odsłon popularnej serii gier zręcznościowych, w których kierujemy wyczynowymi motorami. Tym razem akcja rozgrywa się w przyszłości, ale ogólne założenia serii się nie zmieniły. Jeździmy więc po niecodziennych trasach, pełnych wzniesień, skoczni i wielu innych przeszkód.

Dodatkowo, do 15 sierpnia cały czas możecie ściągnąć grę Runbow, która została udostępniona w tym miesiącu.

Slime Rancher – w kosmicznego farmera wcielimy się w przyszłym miesiącu. - Games with Gold w sierpniu – Slime Rancher, Trials Fusion, Bayonetta i Red Faction: Armageddon - wiadomość - 2017-07-26
Slime Rancher – w kosmicznego farmera wcielimy się w przyszłym miesiącu.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Poniższe gry przeznaczone są na Xboksa 360, ale dzięki funkcjonalności wstecznej kompatybilności możemy w nie zagrać także na Xboksie One.

  • Bayonetta (dostępna od 1 do 15 sierpnia) – jeden z najlepszych slasherów ostatnich lat. W grze wcielamy się w seksowną czarownicę, która walczy z aniołami przy pomocy broni białej, pistoletów oraz… swoich włosów. Dzięki nim przywołuje na pole walki rozmaite kreatury czy maszyny tortur, uławiające nieco starcia.
  • Red Faction: Armageddon (dostępna od 16 do 31 sierpnia) – czwarta i jak na razie ostatnia odsłona popularnej serii strzelanin TPP z rozbudowanym systemem zniszczeń. Podczas rozgrywki musimy zmierzyć się ze stworami zagrażającymi ludziom przebywającym na Marsie.