Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2017, 17:55

autor: Góral

Games with Gold w lipcu – Grow Up, Runbow, Kane & Lynch 2 i LEGO Pirates of the Caribbean

Znamy lipcową ofertę gier w ramach programu Games with Gold. Na konsoli Xbox One abonenci otrzymają Grow Up i Runbow, a na Xboksie 360 Kane & Lynch 2 i LEGO Pirates of the Caribbean (dostępne też na XOne poprzez wsteczną kompatybilność).

Firma Microsoft poinformowała, jakie gry trafią w lipcu do oferty Games with Gold. Tym razem otrzymamy zręcznościowe Grow Up i party-game Runbow na Xboksa One oraz trzecioosobową grę akcji Kane & Lynch 2: Dog Days i trójwymiarową platformówkę LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game na Xboksa One i Xboksa 360. Wszystkie produkcje będą mogli pobrać posiadacze Xbox Live Gold. Abonament daje też dodatkowe korzyści, jak cotygodniowe promocje Deals with Gold, dodatkowe zniżki podczas wyprzedaży oraz możliwość rozgrywki w multiplayerze. Ponadto jest on wymagany do zabawy w gry uzyskane w ramach Games with Gold na konsoli Xbox One – w przypadku Xboksa 360 aktywna subskrypcja potrzebna jest tylko podczas „zakupu”.

Gry na Xboksa One:

  • Grow Up (dostępna od 1 do 30 lipca) – kontynuacja wydanej w 2015 roku zręcznościowej gry Grow Home. Gracze wcielają się w robota BUD-a, który rozbił się na jednej z planet. Naszym zadaniem jest pomóc mu pozbierać części pojazdu i złożyć go w całość.
  • Runbow (dostępna od 16 lipca do 15 sierpnia) – wydana pierwotnie na Wii U zręcznościowo-wyścigowa platformówka, w której biegamy i skaczemy rozmaitymi postaciami po ciągle zmieniających się planszach. Produkcja przeznaczona głównie do zabawy w multiplayerze.

Dodatkowo, do 15 lipca cały czas będzie można ściągnąć grę Watch Dogs, która została udostępniona w tym miesiącu.

W lipcu pobawimy się zabawnym robotem BUD-em. - Games with Gold w lipcu – Grow Up, Runbow, Kane & Lynch 2 i LEGO Pirates of the Caribbean - wiadomość - 2017-06-27
W lipcu pobawimy się zabawnym robotem BUD-em.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Poniższe gry przeznaczone są na Xboksa 360, ale dzięki funkcjonalności wstecznej kompatybilności możemy w nie zagrać także na Xboksie One.

  • Kane & Lynch 2: Dog Days (dostępna od 1 do 15 lipca) – druga część zapoczątkowanej w 2007 roku serii Kane & Lynch. Podczas przygody poznajemy losy dwóch niecodziennych bohaterów – byłego najemnika Kane’a, oskarżonego o zabicie swoich kolegów, i schizofrenika Lyncha, który zamordował własną żonę.
  • LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game (dostępna od 16 do 30 lipca) – jedna z odsłon popularnej serii gier platformowych, tworzonych przez studio Traveller's Tales. Produkcja została oparta na pierwszych czterech filmach z serii Piraci z Karaibów.