Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2017, 20:44

autor: Ender

Games with Gold w czerwcu – Watch Dogs, Assassin's Creed III, Dragon Age: Origins, SpeedRunners

Znamy czerwcową ofertę gier w ramach programu Games with Gold. Na konsoli Xbox One abonenci otrzymają Watch Dogs oraz SpeedRunners, a na Xboksie 360 Assassin's Creed III i Dragon Age: Origins (dostępne też na XOne poprzez wsteczną kompatybilność).

Microsoft przedstawił produkcje, które w czerwcu wejdą w skład oferty programu Games with Gold. Przypomnijmy, że jest to promocja dla aktywnych abonentów Xbox Live Gold, dzięki której otrzymują oni co miesiąc pełne cyfrowe wersje gier na Xboksa One i Xboksa 360. Tytuły z Xboksa One dostępne są do czasu wygaśnięcia subskrypcji, natomiast te ze starszej platformy Microsoftu pozostają w naszej bibliotece na stałe. W przyszłym miesiącu graczom udostępnione zostaną cztery pełne produkcje. Na konsoli Xbox One są to Watch Dogs oraz SpeedRunners, a na 360-tce Assassin's Creed III i Dragon Age: Origins. Jako bonus otrzymamy także dodatek do niedawno opublikowanego darmowego remastera gry Phantom Dust, który odblokowuje wieloosobowy tryb rozgrywki.

Gry na Xboksa One:

  1. SpeedRunners (dostępna od 1 do 30 czerwca) – klasyczna dwuwymiarowa platformówka, stworzona przez niezależne studio DoubleDutch Games. Gracze wcielają się w superbohaterów, którzy próbują jak najszybciej dotrzeć do miejsca zbrodni. Do naszej dyspozycji oddano w sumie pięćdziesięciu różnych herosów. Tytuł oferuje również możliwość zabawy multiplayer dla maksymalnie czterech osób.
  2. Watch Dogs (dostępna od 16 czerwca do 15 lipca) – gra akcji osadzona w sandboksowej wersji współczesnego Chicago. Tytuł ukazał się na Xboksie One w 2014 roku, zbierając przy tym mieszane recenzje i opinie graczy. Największą atrakcją produkcji jest możliwość hakowania infrastruktury miejskiej, która kontrolowana jest przez specjalny komputerowy system operacyjny.
  3. Phantom Dust Multiplayer DLC (dostępne od 1 do 30 czerwca) – dodatek do remastera gry Phantom Dust, który odblokowuje możliwość zabawy multiplayer.

Dodatkowo, do 15 czerwca cały czas będzie można ściągnąć również przygodowo-logiczną grę Lara Croft and the Temple of Osiris, która została udostępniona w tym miesiącu.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Poniższe gry przeznaczone są na Xboksa 360, ale dzięki funkcjonalności wstecznej kompatybilności możemy w nie zagrać także na Xboksie One.

  1. Assassin's Creed III (dostępna od 1 do 15 czerwca) – przygodowa gra akcji, przez wielu fanów uznawana za jednego z najsłabszych reprezentantów serii Assassin's Creed. Gracze przenoszą się w czasy amerykańskiej wojny o niepodległość, równocześnie doświadczając finału historii Desmonda Milesa, która zapoczątkowana została w oryginalnym Assassin's Creed z 2007 roku.
  2. Dragon Age: Origins (dostępna od 16 do 30 czerwca) – pierwsza odsłona cyklu Dragon Age, która zadebiutowała w 2009 roku. Tytuł jest klasyczną grą RPG z taktycznym systemem walki, która została stworzona w stylu świetnie znanym fanom produkcji studia BioWare.