Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2017, 20:32

autor: Vergil

Znamy dokładną datę i godzinę premiery The Elder Scrolls Online: Morrowind

The Elder Scrolls Online: Morrowind, czyli najnowsze rozszerzenie do popularnego MMO osadzonego w stworzonym przez Bethesdę uniwersum, zadebiutuje szóstego czerwca. Dzisiaj poznaliśmy dokładną godzinę, kiedy add-on zostanie otwarty dla graczy.

Premiera The Elder Scrolls Online: Morrowind odbędzie się szóstego czerwca. Dodatek, który zabierze graczy w podróż na wyspę Vvardenfell, ulokowaną w tytułowej prowincji Cesarstwa Tamriel, zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xboksa One. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, o której godzinie nowa zawartość zostanie udostępniona graczom z poszczególnych regionów.

Z opublikowanej przez wydawcę mapy wynika, że poszukiwacze przygód znad Wisły zagrają o 11:00 polskiego czasu. Warto nadmienić, że zanim to nastąpi, serwery gry zostaną wyłączone – deweloperzy będą upewniać się, że w momencie debiutu add-onu wszystko będzie działać jak należy.

Opisywany dodatek ma szansę przyciągnąć do The Elder Scrolls Online zupełnie nowych graczy, którzy do tej pory nie dali szansy temu tytułowi. Z uwagi na fakt, że akcja rozgrywa się na całe wieki przed tym, jak Nerewaryjczyk postawił stopę w portowym mieście Seyda Neen, nie wszystko będzie tu wyglądać tak, jak mogli to zapamiętać fani. Dość powiedzieć, że miasto Vivec wciąż jest w budowie, a wulkaniczne pustkowia jeszcze nie są... cóż, wulkanicznymi pustkowiami.

Materiały publikowane przez deweloperów z ZeniMax Online Studios napawają optymizmem – twórcy zdają się doskonale wiedzieć co robią. Co prawda nie jest to remake, którego wielu miłośników serii domaga się od dłuższego czasu, ale jak się nie ma co się lubi… Mimo wszystko wystarczy rzucić okiem choćby na powyższy materiał wideo, by rozbudzić miłe wspomnienia.