Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2017, 17:33

autor: Vergil

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo – kilkanaście minut rozgrywki

W Internecie pojawił się jeszcze jeden materiał wideo z gry Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Jak można się przekonać podczas kilkunastominutowego seansu, przygody Chloe Frazer i Nadine Ross w niczym nie będą ustępować ostatnim zmaganiom Nathana Drake'a.

Ekipa Naughty Dog nie zamierza wymyślać koła na nowo i pracując nad grą Uncharted: Zaginione Dziedzictwo czerpie garściami ze sprawdzonych rozwiązań, wypracowanych przede wszystkim na potrzeby czwartej odsłony swojego flagowego cyklu. Oczywiście nie oznacza to, że deweloperzy nie wprowadzą żadnych zmian – jak możecie się przekonać, czytając naszą zapowiedź, produkcja położy większy nacisk na aspekty skradankowe i rozwiązywanie zagadek.

W sieci pojawił się świeży film z rozgrywki – kilkunastominutowy seans udowadnia, że Chloe Frazer i Nadine Ross nie będą miały się czego wstydzić na tle zmagań Nathana i Samuela Drake’ów.

Z nowych rozwiązań wprowadzonych przez deweloperów warto zwrócić uwagę przede wszystkim na niezwykle istotny aspekt rozgrywki, którym jest… otwieranie zamków. Prawdę powiedziawszy, to dziwne, że grając w dotychczasowe odsłony cyklu Uncharted, nie mieliśmy okazji pobawić się wytrychem; zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę fakt, że na drodze Drake'a stanęły przecież niejedne zamknięte drzwi.

Gracze mogą oczywiście liczyć również na szereg pachnących świeżością lokacji (to tylko przenośnia, wszak w ruinach starożytnych grobowców i świątyń czuć raczej stęchliznę), zestaw skarbów czekających na odnalezienie oraz zupełnie nowego antagonistę, któremu będzie trzeba stawić czoła.

Przygody Chloe Frazer i Nadine Ross będą miały jeszcze jedną cechę wspólną ze zmaganiami Drake’a i spółki – dziewczyny bez trudu będą pakować się w rozmaite tarapaty. - Uncharted: Zaginione Dziedzictwo – kilkanaście minut rozgrywki - wiadomość - 2017-07-26
Przygody Chloe Frazer i Nadine Ross będą miały jeszcze jedną cechę wspólną ze zmaganiami Drake’a i spółki – dziewczyny bez trudu będą pakować się w rozmaite tarapaty.

Ukończenie gry będzie zadaniem na kilka godzin – deweloperzy przekonują, że zapoznanie się z całą historią zajmie nam dłużej, niż przejście Left Behind, czyli dodatku do bestsellerowego The Last of Us, który przecież też nie był najkrótszy. Możemy zatem spać spokojnie – wszystko wskazuje na to, że w Uncharted: Zaginione Dziedzictwo fani serii znajdą dokładnie to, na co czekają. Tymczasem nie pozostaje im nic innego, jak czekać na premierę opisywanej pozycji (nad którą prace oficjalnie dobiegły już końca) – ma ona nastąpić za niecały miesiąc, bo 22 sierpnia.