Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2016, 09:48

autor: Góral

Games with Gold na grudzień – Sleeping Dogs: Definitive Edition, Outlast, Outland i Burnout Paradise

Poznaliśmy gry, jakie pojawią się w grudniowej ofercie Games with Gold. Będą to Sleeping Dogs: Definitive Edition i Outlast na Xboksa One oraz Outland i Burnout Paradise na Xboksa 360 i Xboksa One (wsteczna kompatybilność).

Firma Microsoft ujawniła listę gier, które trafią do grudniowej oferty Games with Gold. Tym razem powody do radości mają fani sandboksów i horrorów, gdyż w przyszłym miesiącu pograją na konsoli Xbox One w Sleeping Dogs: Definitive Edition i Outlast. Natomiast użytkownicy Xboksa 360 (i XOne też dzięki wstecznej kompatybilności) mogą liczyć na platformówkę Outland oraz zręcznościowe wyścigi w postaci Burnout Paradise. Tradycyjnie przypominamy, że oferta Games with Gold skierowana jest tylko do aktywnych abonentów Xbox Live Gold, którzy w konkretnym okresie mogą za darmo dodać do swojej kolekcji udostępnione gry. W przypadku Xboksa One subskrypcja jest wymagana nie tylko do samego pobrania produkcji, ale także do zabawy. Natomiast na Xboksie 360 w otrzymane tytuły można grać również po wygaśnięciu abonamentu.

Gry na Xboksa One:

  • Sleeping Dogs: Definitive Edition (dostępna od 1 do 31 grudnia) – ulepszona wersja produkcji studia United Front Games z 2012 roku. Podczas zabawy wcielamy się w detektywa Wei Shena, który stara się przeniknąć w struktury organizacji przestępczej Sun On Yee.
  • Outlast (dostępna od 16 grudnia do 15 stycznia) – survival horror z 2013 roku, w którym poznajemy losy dziennikarza Milesa Upshura. Po otrzymaniu wiadomości o dziwnych zajściach w opuszczonym ośrodku dla obłąkanych, pismak udaje się na miejsce, by wplątać się w ogromne tarapaty.

Dodatkowo do 15 grudnia cały czas możecie załapać się na Murdered: Śledztwo zza grobu.

Sleeping Dogs: Definitive Edition będziecie mogli pobrać przez cały grudzień, o ile oczywiście macie aktywną subskrypcję Xbox Live Gold. - Games with Gold na grudzień – Sleeping Dogs: Definitive Edition, Outlast, Outland i Burnout Paradise - wiadomość - 2016-11-23
Sleeping Dogs: Definitive Edition będziecie mogli pobrać przez cały grudzień, o ile oczywiście macie aktywną subskrypcję Xbox Live Gold.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Poniższe gry przeznaczone są na Xboksa 360, ale dzięki funkcjonalności wstecznej kompatybilności możemy w nie grać także na Xboksie One.

  • Outland (dostępna od 1 do 15 grudnia) – dwuwymiarowa platformówka, wykorzystująca jeden z elementów strzelanki Ikaruga. Kierowana przez gracza postać przybiera dwie formy – jasną i ciemną – pomiędzy którymi musi się przełączać podczas pokonywania przeszkód i w trakcie walki.
  • Burnout Paradise (dostępna od 16 do 31 grudnia) – ostatnia pełnoprawna odsłona słynnej serii gier wyścigowych. W produkcji trafiamy do miasta Paradise City, gdzie czeka na nas wiele emocjonujących zawodów. Tytuł ukazał się w 2008 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Ostatnia aktualizacja: 2016-11-23

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach