Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2019, 19:52

autor: Entelarmer

Gameplay z NiOh 2 prosto z TGS. Premiera na początku 2020 roku

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry NiOh 2. Materiał prezentuje rozgrywkę i zdradza przybliżony termin premiery nowej gry studia Team Ninja.

Kontynuacja NiOh zmierza na PlayStation 4, ale co z PC? - Gameplay z NiOh 2 prosto z TGS. Premiera na początku 2020 roku - wiadomość - 2019-09-12
Kontynuacja NiOh zmierza na PlayStation 4, ale co z PC?

Rozpoczynające się jutro targi Tokyo Game Show 2019 przynoszą ze sobą kolejne doniesienia. Teraz otrzymaliśmy zwiastun NiOh 2, kontynuacji udanego samurajskiego RPG akcji od studia Team Ninja. Trailer, co dziwne, szybko został ukryty przez wydawcę, ale – jak wiadomo – w Internecie nic nie ginie i materiał zdążył już trafić na inne kanały w serwisie YouTube. Filmik zamieściliśmy poniżej.

Zwiastun ujawnia, że produkcja zadebiutuje na początku 2020 roku na konsoli PlayStation 4. Ponadto prezentuje bohaterów i walkę, a także nowe demony, którym stawimy czoła (czytaj: damy się pokiereszować) w dwójce. Niestety, nie wspomniano nic o wydaniu na komputery osobiste. Spodziewajcie się więc, że nawet jeśli drugie NiOh zadebiutuje na pecetach, to wzorem poprzednika ukaże się na nich znacznie później niż na konsoli Sony. Tak czy owak, czekamy na – miejmy nadzieję – kolejne doniesienia na temat gry z tegorocznej edycji targów Tokyo Game Show.