Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2011, 07:35

autor: Sarge

Forza Motorsport 4 nadjechała do Polski

W Europie zadebiutowała gra Forza Motorsport 4 - kolejna odsłona popularnej serii wyścigowej od studia Turn 10. Tytuł został wydany w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej.

Fani wyścigów samochodowych mają powody do zadowolenia, bo na polskim rynku debiutuje dzisiaj gra Forza Motorsport 4. Od wtorku tytuł jest dostępny także w Stanach Zjednoczonych.

Najnowsza część popularnej serii została stworzona przez studio Turn 10, mające na swoim koncie wszystkie poprzednie odsłony cyklu. Gra dedykowana jest wyłącznie konsoli Xbox 360, a w naszym kraju ukazała się za sprawą rodzimego oddziału firmy Microsoft w pełnej polskiej wersji językowej.

Najnowszą produkcję studia Turn 10 przez cały czas możecie zamawiać w Sklepie GRY-OnLine, gdzie jest dostępna w cenie 179,90 złotych. Nabywcy zamówień przedpremierowych w zestawie otrzymują kod pozwalający na pobranie dodatkowych samochodów: Alfa Romeo Giulietta, Mini Clubman oraz Subaru WRX STi. Teraz macie ostatnią szansę, by skorzystać z promocji.

Dla niezdecydowanych twórcy przygotowali wersję demonstracyjną swojego dzieła, którą pobierzecie za pośrednictwem usługi Xbox Live. W próbce można przejechać szybki wyścig na torze Bernese Alps za kierownicą jednego z czterech samochodów: Kia cee'd, 1970 Mercury Cougar Eliminator, 2011 Subaru WRX STI oraz 2011 Ferrari 599 GTO.

Aby jeszcze bardziej ułatwić Wam wybór i rozwiać ewentualne wątpliwości, od kilku dni na łamach serwisu gry-online.pl oraz tvgry.pl dostępne są materiały dedykowane grze. Przede wszystkim warto zapoznać się z naszą recenzją, ale powinniście także poświęcić trochę czasu na obejrzenie filmów z cyklu Gramy!, pozwalających przyjrzeć się w akcji poszczególnym elementom rozgrywki.

Forza Motorsport 4 nadjechała do Polski - ilustracja #2
Alfa Romeo MiTo do wygrania w przyszłorocznym turnieju

Przypominamy, że wszyscy posiadacze gry Forza Motorsport 4 mogą zgłosić się do udziału w bardzo atrakcyjnym turnieju, w którym do wygrania jest prawdziwy samochód - Alfa Romeo MiTo w wersji Forza Motorsport 4 Edition. Chętni powinni zarejestrować się pod tym adresem, dołączając dowód zakupu nowego egzemplarza produkcji studia Turn 10. Zmagania rozpoczną się w styczniu 2012 roku za pośrednictwem usługi Xbox Live. Najlepszych szesnastu graczy zmierzy się ze sobą w wielkim finale 11 lutego 2012 roku w Warszawie.

Forza Motorsport 4 to czwarta odsłona popularnej serii wyścigów, stanowiącej główną konkurencję dla cyklu Gran Turismo. Autorzy rozbudowali najbardziej udane elementy poprzedniczek i wprowadzili zupełnie nowe, takie jak rozgrywanie wyścigów o różnych porach dnia (na wybranych torach), licencja Top Gear, czy bardziej rozbudowane opcje społecznościowe. Gratką dla koneserów motoryzacji jest Autovista – miejsce, w którym zajrzymy pod maskę jednego z ponad dwudziestu pieczołowicie odwzorowanych samochodów. Tytuł został wzbogacony o opcjonalne wsparcie dla kontrolera Kinect.