Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2011, 10:45

autor: Sarge

Wygraj sportowy samochód Alfa Romeo MiTo w turnieju Forza Motorsport 4

W przyszłym roku w Polsce odbędzie się wyjątkowy turniej w grę Forza Motorsport 4, w którym będzie można wygrać prawdziwy samochód - Alfa Romeo MiTo w wersji Forza Motorsport 4 Edition. Zgłoszenia będą przyjmowane od 14 października.

Firma Microsoft ogłosiła wyjątkowy konkurs. Posiadacze gry Forza Motorsport 4 mogą wziąć udział w specjalnym turnieju, w którym do wygrania jest prawdziwy samochód – Alfa Romeo MiTo w wersji Forza Motorsport 4 Edition.

O tak atrakcyjne nagrody gracze nie walczą zbyt często. Dość powiedzieć, że jest to pierwszy taki przypadek w historii gier komputerowych i wideo w Polsce. Osoba, która pomyślnie przebrnie przez eliminacje i zwycięży w turnieju finałowym, otrzyma sportowy pojazd widoczny na poniższym zdjęciu.

Wygraj sportowy samochód Alfa Romeo MiTo w turnieju Forza Motorsport 4 - ilustracja #1

Aby przystąpić do zmagań, zainteresowani nabywcy gry Forza Motorsport 4 muszą zarejestrować się pod tym adresem w dniach od 14 października do 31 grudnia bieżącego roku. Warunkiem pozytywnego rozpatrzenia zgłoszenia jest dołączenie dowodu zakupu nowego egzemplarza produkcji studia Turn 10. Szczegółowy regulamin zabawy zostanie udostępniony 14 października.

W styczniu 2012 roku za pośrednictwem usługi Xbox Live i serwisu Live League rozpoczną się rozgrywki online, w których wyłonionych zostanie najlepszych szesnastu graczy. Zostaną oni zaproszeni na wielki finał do Warszawy, który odbędzie się 11 lutego 2012 roku. Zwycięzca wróci do domu sportowym samochodem Alfa Romeo MiTo w wersji Forza Motorsport 4 Edition.

Forza Motorsport 4 zadebiutuje na europejskim rynku 14 października bieżącego roku tylko na Xboksie 360. Gra w naszym kraju ukaże się za sprawą rodzimego oddziału firmy Microsoft w pełnej polskiej wersji językowej. Od kilku dni na łamach Xbox Live dostępna jest wersja demonstracyjna gry.