Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2015, 12:51

FIFA 16 czwarty tydzień z rzędu nie odpuszcza. Top 10 UK (11 - 17 października)

FIFA 16 po raz kolejny nie daje za wygraną i wciąż przewodzi liście największych bestsellerów handlu detalicznego w Wielkiej Brytanii. Dane, przedstawiające wyniki sprzedaży za poprzedni tydzień, zebrała i opracowała organizacja ChartTrack.

FIFA 16 czwarty tydzień z rzędu nie odpuszcza i okupuje najwyższy stopień podium. I znowu, podobnie jak przed tygodniem, nie zaszkodził jej 40% spadek zainteresowania ze strony klientów. Nieco więcej, bo 50%, straciło też Uncharted: The Nathan Drake Collection, ale jak widać, zestaw ten, w skład którego wchodzi cała trylogia wydana wcześniej na PlayStation 3, utrzymał drugą pozycję. Destiny: The Taken King straciło 22% w stosunku do poprzedniego notowania. W pierwszej dziesiątce odnotowujemy jedną nowość, czyli Tales of Zestiria od Namco Bandai.

Poza niniejszą listą, na miejscu dwunastym zadebiutowało WRC 5. Na pozycji dziewiętnastej możemy przywitać się z grą Dragon Quest: Heroes, na dwudziestym siódmym z nową odsłoną serii Disgaea, zawierającej podtytuł Alliance of Vengeance, a na trzydziestym szóstym z reżyserską, odświeżoną wersją Wasteland 2.

1.

FIFA 16

2.

Uncharted: The Nathan Drake Collection

3.

Destiny: The Taken King

4.

LEGO Dimensions

5.

Grand Theft Auto V

6.

Forza Motorsport 6

7.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

8.

Tales of Zestiria

9.

LEGO Jurassic World

10.

Minecraft: Xbox Edition