Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Nicolas Games Press Release" 7 grudnia 2006, 13:09

Field Ops w planie wydawniczym Nicolas Games

Z wielką radością informujemy, iż Nicolas Games nawiązał współpracę z firmą Freeze Interactive celem wydania Field Ops - tytułu mającego wprowadzić powiew świeżości na rynku gier.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Z wielką radością informujemy, iż Nicolas Games nawiązał współpracę z firmą Freeze Interactive celem wydania Field Ops - tytułu mającego wprowadzić powiew świeżości na rynku gier.

Field Ops to unikalne połączenie gier gatunku RTS i FPP, jedyna w swoim rodzaju mieszanka strategii i szybkiej akcji militarnej, tworzącej nowy gatunek, tzw. Real-time Strategy Shooter. Wkrocz do fascynującego świata antyterroryzmu i kieruj każdym aspektem rozgrywki, począwszy od planowania strategicznego do likwidowanie wroga z karabinu snajperskiego.

W następstwie puczu mającego obalić Fidela Castro, Kuba jest rozdarta i bliska wybuchu wojny domowej pomiędzy armią przywódcy, a partyzantami kubańskiego oddziału Sining Path. W czasie, gdy rebelianci Sining Path odnoszą sukces w obaleniu rządu i osiągają swoje cele, żądają od Stanów Zjednoczonych zniesienia embargo i zaakceptowania nowej, słusznej władzy Kubańczyków. W przeciwnym razie grożą wystrzeleniem dwóch rakiet dalekiego zasięgu, będących pozostałością po zimnej wojnie, na południowe miasta Stanów Zjednoczonych. W obliczu tak nagłego kryzysu, którego wynikiem może być mobilizacja całej armii, Pentagon podejmuje decyzję, by sfinansować pojmanie lidera lokalnej komórki Shining Path przez elitę SOG.

Jednak gdy tylko żołnierze SOG pojawiają się na miejscu, szybko okazuje się, że granice konfliktu sięgają znacznie dalej...

Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej w przystępnej cenie 99,99 PLN i ujrzy światło dzienne w marcu przyszłego roku.