Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2011, 13:59

autor: Mateusz Kądziołka

Far Cry 3 zadebiutuje pod koniec przyszłego roku

Firma Ubisoft ogłosiła, że gra Far Cry 3 pojawi się dopiero w czwartym kwartale 2012 roku. Tym samym, trzeciej części cyklu Far Cry możemy najprawdopodobniej spodziewać się między październikiem a grudniem przyszłego roku.

Ostatnie wiadomości mówiące o dacie premiery gry Far Cry 3 nie były zbyt szczegółowe. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że trzecia część cyklu pojawi się w przyszłym roku. Podczas targów gamescom firma Ubisoft doprecyzowała te informacje i ogłosiła, że Far Cry 3 możemy spodziewać się w czwartym kwartale 2012 roku.

Far Cry 3 zadebiutuje pod koniec przyszłego roku - ilustracja #1

Podana data ma charakter orientacyjny. Nie można zatem wykluczyć, że premiera gry zostanie opóźniona. Powinniśmy być jednak dobrej myśli i oczekiwać dotrzymania terminu.

Przypominamy, że pierwsze informacje o Far Cry 3 pojawiły się jeszcze w 2009 roku. Gra zmierza na pecety, PlayStation 3 i Xboksa 360. Według zapowiedzi, tytuł Ubisoftu ma być dziesięć razy większy niż druga część słynnego cyklu, a wersja pecetowa będzie wyglądać lepiej niż jej konsolowe odpowiedniki. W naszym kraju dystrybucją Far Cry 3 zajmie się polski oddział firmy Ubisoft.