Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 9 kwietnia 2010, 12:55

Fallout 3: Game of the Year Edition na PC w sklepach

Cenega, wyłączny partner Bethesda Softworks w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii poinformował, że polskie wydanie gry Fallout 3: Game of the Year Edition w wersji na PC jest od dziś dostępne w sklepach na terenie kraju.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega, wyłączny partner Bethesda Softworks w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii poinformował, że polskie wydanie gry Fallout 3: Game of the Year Edition w wersji na PC jest od dziś dostępne w sklepach na terenie kraju.

Fallout 3 charakteryzuje się jednym z najbardziej realistycznych światów gier jaki powstał. Możesz wykreować w nim postać jaką tylko chcesz i zwiedzać otwarte tereny okolic Waszyngtonu, D.C. Aby przetrwać, cały czas będziesz musiał toczyć walkę z super mutantami, ghoulami, Bandytami i innymi niebezpieczeństwami Pustkowi.

Oprócz podstawowej gry Fallout 3, w edycji Game of the Year znajdują się wszystkie cztery dotychczas opublikowane dodatki oraz po raz pierwszy w Polsce „Statek kosmiczny Zeta”! Tak kompletne wydanie zapewni kilkadziesiąt godziny zabawy w najlepszej postapokaliptycznej grze RPG na PC.

Operacja Anchorage – Wkrocz w militarną symulację i weź udział w jednej z najlepszych bitew w świecie Fallout – uwolnienie Anchorage w stanie Alaska z najazdu chińskich komunistów. Zdobądź unikalną zbroję, broń i egzotyczne gadżety, stwórz i dowódź interaktywną załogą Strike, by wygrać walkę i pokonać Chińczyków!

Dzióra (The Pitt) – Dodatek pozwoli Ci podróżować po postapokaliptycznych ruinach Pittsburga w Pensylwanii i wplącze Cię w konflikt pomiędzy niewolnikami i Raidersami. Odkryj wielkie połacie terenów zniszczonym przez czas, zaniedbanie, promieniowanie jądrowe i moralną degradację. The Pitt wypełniony jest moralnymi wyborami, podejrzanymi NPC, nowymi przeciwnikami i nową bronią.

Broken Steel – Kontynuuj swoją ekscytującą grę Fallout 3 i zakończ walkę przeciwko pozostałościami Enklawy w Liberty Prime. Broken Steel zwiększa możliwość awansu Twojej postaci z poziomu 20 na 30, pozwalając tym samym na czerpanie jeszcze większej radości z grania - nowe bonusy i osiągnięcia czekają!

Point Lookout – Dodatek otwiera nowe miejsca Pustkowi – ciemne, mroczne, obłocone wybrzeże Maryland. Wskocz na prom płynący do przybrzeżnego miasta Point Lookout, który zabierze Cię na najbardziej tajemniczą przygodę w Fallout 3 z otwartym zakończeniem!

Statek kosmiczny Zeta (Mothership Zeta) – Pierwszy raz po polsku! Pokonaj porywaczy-kosmitów i spróbuj przetrzeć sobie szlak do statku Zeta, orbitującego mile ziemskie nad stolicą Pustkowi. „Statek kosmiczny Zeta” zmienia fabułę Fallouta 3 w całkiem nowy kierunek. Poznaj nowe postaci i razem z nimi spróbuj uciec z rąk obcych. Aby tego dokonać będziesz potrzebował nowej, mocarnej broni takiej jak Rozpylacz obcych, Dezintegrator i Działo robota, a także nowego pancerza, jak skafander kosmiczny Gemini-Era czy zbroja Samuraja!