Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2024, 20:38

autor: Maciej Gaffke

Eve z gry Stellar Blade otrzyma kostium w „polskich barwach”. Jest to część dużej aktualizacji

Już jutro do Stellar Blade trafi aktualizacja z nowym trybem Boss Challenge. Twórcy wprowadzą również dodatkowe stroje dla Eve, w tym jeden w „polskich barwach”.

Źródło fot. Shift Up
i

Prawie równo miesiąc po premierze Stellar Blade dostanie tryb Boss Challenge, o którym było wiadomo już wcześniej. Będzie on częścią aktualizacji debiutującej 24 maja na PlayStation 5. Oprócz nowej formy zabawy twórcy wprowadzą do rozgrywki drobne poprawki, a także świeże kombinezony – jeden z nich powinien szczególnie przypaść do gustu polskim graczom.

Jak łatwo się domyślić, w nadchodzącym wyzwaniu zmierzymy się z wszystkimi 19 bossami występującymi w produkcji. Żeby jednak spróbować swoich sił w tej aktywności, najpierw należy pokonać głównych przeciwników w podstawowej rozgrywce.

Tryb Boss ChallengePlayStation Blog

Jeśli uda się nam wyeliminować wszystkich bossów co najmniej na normalnym (lub wyższym) poziomie trudności, otrzymamy Neurolink – strój w „polskich barwach” dla Eve, który możecie obejrzeć poniżej. Poza nim autorzy gry przygotowali również dwa inne nanokombinezony: Biały oraz Czarny Kunoichi. Owe stroje będą dostępne dla wszystkich zaraz po zainstalowaniu jutrzejszego update’u.

Kombinezon NeurolinkPlayStation Blog

Aktualizacja przyniesie też dwie poprawki. Pierwsza z nich zakłada, że jeśli wyłączysz tryb ataku dystansowego w trakcie celowania do przeciwnika, to po ponownym aktywowaniu tej funkcji automatycznie go namierzysz. W ramach drugiej zostanie z kolei dodana opcja na stałe włączająca kompas (do tej pory po chwili się on ukrywał).

Warto na koniec dodać, że nowy tryb nie musi być ostatnią przygodą Eve. Studio Shift Up ma poważnie rozważać prace nad kontynuacją, a także brać pod uwagę opracowanie portu gry na PC.

  1. Recenzja gry Stellar Blade – piękna i bestie
  2. Stellar Blade – poradnik do gry

Maciej Gaffke

Maciej Gaffke

W GRYOnline.pl zajmuje się głównie newsowaniem. Ukończył filologię polską (I stopień) oraz krajoznawstwo i turystykę historyczną (II stopień) na Uniwersytecie Gdańskim, co wiążę się z jego innymi, „pozagrowymi” zainteresowaniami – historią, książkami, podróżami. Jeśli zaś chodzi o same gry wideo – kiedyś wielbiciel FPS-ów, teraz nawrócony na przygodowe gry akcji. Poza tym interesuje się też bijatykami (szczególnie Mortal Kombat), RPG-ami oraz wszystkimi tytułami nastawionymi na pojedynczego gracza. Od czasu do czasu lubi również pograć w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. Dumny mieszkaniec Pomorza i Pucka.

więcej