Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2017, 18:43

autor: Ender

Elex na nowym zapisie rozgrywki

W sieci pojawił się kolejny, tym razem piętnastominutowy zapis rozgrywki z nadchodzącego RPG Elex, tworzonego przez niemieckie studio Piranha Bytes. Na filmie pokazano różnego rodzaju lokacje, mapę świata, walkę oraz dialogi z postaciami niezależnymi.

Elex pozostaje na radarze fanów klasycznych europejskich gier RPG już od dwóch lat. Za tytuł odpowiadają twórcy wciąż popularnej w Polsce serii Gothic oraz cyklu Risen. Produkcja jest pierwszą próbą studia Piranha Bytes umiejscowienia gry w uniwersum science-fiction, które co ważne zawierać będzie jednak elementy znane z poprzednich produkcji zespołu. Na właśnie opublikowanym nowym zapisie z zabawy, który wzbogacony został niemieckim komentarzem dewelopera, możemy zobaczyć wiele systemów rozgrywki i atrakcji, które czekać będą na graczy. Film ukazuje eksplorację różnego rodzaju lokacji z wykorzystaniem plecaka odrzutowego, a także walkę oraz dialogi z postaciami niezależnymi.

Elex ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także na komputerach PC. Premiera została wyznaczona na 17 października tego roku. Dystrybutorem wszystkich wersji tytułu w naszym kraju jest firma CDP. Wydawca odpowiada także za spolszczenie gry, oferujące pełny aktorski dubbing.

Podczas zabawy możemy przyłączyć się do kilku konkurujących ze sobą frakcji - Elex na nowym zapisie rozgrywki - wiadomość - 2017-08-29
Podczas zabawy możemy przyłączyć się do kilku konkurujących ze sobą frakcji
  1. Oficjalna strona internetowa gry Elex
  2. Elex – kompendium wiedzy
  3. Graliśmy w grę Elex – ile czasu trzeba, by wyrzeźbić wielkie RPG?
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Elex

Elex