Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2017, 08:24

The Escapists 2 poradziło sobie lepiej od F1 2017. Top 10 Steam (20 - 26 sierpnia)

Playerunknown’s Battlegrounds nadal pozostaje mistrzem pecetowego grania, a z pierwszej dziesiątki wypadł przywrócony ostatnio do łask No Man's Sky. Zapraszamy do zapoznania się z listą najchętniej kupowanych gier na Steamie - najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji w świecie komputerów osobistych.

Ostatni pełny tydzień wakacji co prawda nie wymienił lidera, którym pozostaje Playerunknown’s Battlegrounds, ale sprawił za to, że w pierwszej dziesiątce steamowych hitów pojawiły się aż cztery nowe pozycje. Pierwszą z nich jest znajdujące się na miejscu trzecim The Escapists 2, czyli małe ludziki uciekają z więzienia. Na miejscu piątym zadebiutowało F1 2017. Istnieje szansa, że w przyszłym sezonie F1 wystartuje ponownie Robert Kubica, więc już dziś ostrzymy sobie ząbki na kolejną odsłonę. Oczko niżej po raz pierwszy pojawiło się Quake Champions, a na miejsce dziewiąte trafiło niesamodzielny dodatek do taktycznego XCOMA 2, zatytułowany War of the Chosen.

1.

Playerunknown’s Battlegrounds

2.

Grand Theft Auto V

3.

The Escapists 2

4.

Counter-Strike: Global Offensive

5.

F1 2017

6.

Quake Champions

7.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

8.

Prey

9.

XCOM 2: War of the Chosen

10.

Total War: Warhammer II

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.