Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2010, 14:58

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Electronic Arts i BioWare zamierzają ogłosić coś wielkiego, czy chodzi o Mass Effect 3? [news uaktualniony]

Na blogu BioWorld adresowanym do miłośników gier studio BioWare pojawił się zagadkowy obrazek, który zapowiada informację o nowej produkcji twórców Mass Effect. Szczegóły poznamy niebawem, ale dla nikogo z fanów komandora Sheparda nie byłoby zaskoczeniem, gdyby koncern Electronic Arts oficjalnie zapowiedział trzecią część kultowego RPG.

Na blogu BioWorld adresowanym do miłośników gier studia BioWare pojawił się zagadkowy obrazek, który zapowiada informację o nowej produkcji twórców Mass Effect. Szczegóły poznamy niebawem, ale dla nikogo z fanów komandora Sheparda nie byłoby zaskoczeniem, gdyby koncern Electronic Arts oficjalnie zapowiedział trzecią część kultowego RPG.

Electronic Arts i BioWare zamierzają ogłosić coś wielkiego, czy chodzi o Mass Effect 3? [news uaktualniony] - ilustracja #1

Obrazek z przyczajonym snajperem w tempie ekspresowym obiegł najpopularniejsze internetowe portale poświęcone grom wideo. Pewności nikt nie ma, ale najprawdopodobniej chodzi o rychłą zapowiedź Mass Effect 3.

Powołując się na enigmatyczną wypowiedź Patricka Buechnera, wiceprezesa ds. marketingu Electronic Arts serwis vg247 idzie o zakład, że wydawca zaanonsuje ostatnią część trylogii Mass Effect wraz z dzisiejszymi ogłoszeniami nominacji do tegorocznych nagród Video Game Awards.

UAKTUALNIENIE: W serwisie YouTube pojawił się zwiastun nowego projektu studia BioWare. Niestety, można się z niego dowiedzieć jedynie tyle, że na konkretne informacje przyjdzie nam poczekać do 11 grudnia, czyli gali wręczenia nagród Video Game Awards.