Amerykańska premiera konsoli Sony PLAYSTATION 3 zbliża się nieubłagalnie. Już za 48 godzin pierwsi szczęśliwcy będą mogli przetestować wybrane przez siebie pozycje. Być może część z nich zdecyduje się na którąś z gier firmy Electronic Arts.
Amerykańska premiera konsoli Sony PLAYSTATION 3 zbliża się nieubłagalnie. Już za 48 godzin pierwsi szczęśliwcy będą mogli przetestować wybrane przez siebie pozycje. Być może część z nich zdecyduje się na którąś z gier firmy Electronic Arts.
Wśród pozycji startowych przeznaczonych dla PS3 znalazły się trzy tytuły, których wydawcą jest gigant przemysłu gier. Są nimi: Madden NFL 07, Tiger Woods PGA TOUR 07 oraz Need for Speed Carbon. Nie jest to jednak wszystko, na co stać EA.
W przygotowaniu znajduje się bowiem ponad 30 gier, powstających z myślą o najnowszej konsoli stacjonarnej firmy Sony (choć nie tylko). Już 12 grudnia każdy szanujący się Amerykanin będzie mógł nabyć Fight Night Round 3 – najlepiej wyglądającą grę bokserską ostatnich lat. Z innych pozycji, których premiera na PS3 została już potwierdzona, możemy wymienić następujące tytuły:
Nie znamy niestety oficjalnych i dokładnych dat premier tychże gier. Z pewnością już niebawem luka ta zostanie uzupełniona.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
GRYOnline
Gracze
1

Autor: Piotr Doroń
Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.