Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2009, 08:40

Edycja Specjalna BioShock 2

Amerykańska premiera BioShock 2 zbliża się coraz większymi krokami, a na oficjalnej stronie 2K Games ujawniono jak wyglądać będzie Edycja Specjalna tej gry. Niestety musimy rozczarować graczy, którzy mieli ochotę zapewnić swojej miniaturce Big Daddy’ego (która znajdowała się w edycji kolekcjonerskiej BioShock) towarzystwo - w pudełku z sequelem nie znajdą się żadne figurki.

Amerykańska premiera BioShock 2 zbliża się coraz większymi krokami, a na oficjalnej stronie 2K Games ujawniono jak wyglądać będzie Edycja Specjalna tej gry. Niestety musimy rozczarować graczy, którzy mieli ochotę zapewnić swojej miniaturce Big Daddy’ego (która znajdowała się w wydaniu kolekcjonerskim BioShock) towarzystwo - w pudełku z sequelem nie znajdą się żadne figurki.

Edycja Specjalna BioShock 2 - ilustracja #1

W skład zestawu wejdą (poza samą grą):

  • Trzy plakaty stylizowane na autentyczne postery reklamowe z miasta Rapture.
  • Ścieżka dźwiękowa z pierwszego BioShocka w formie płyty gramofonowej.
  • Płyta CD ze ścieżką dźwiękową z BioShock 2.
  • Liczący sobie 164 stron album „Deco Revolution” zawierający artworki opatrzone bogatym komentarzem twórców.

Wszystkie te dobra zostaną zapakowane w unikalne pudełko o wymiarach 33 na 33 centymetry.

Zestaw ukaże się na zachodzie 9 lutego następnego roku. Przyjemność obcowania z nim uszczupli nasz portfel o 99,99 dolarów (w przeliczeniu niecałe 278 złotych) w przypadku wersji konsolowych lub 89,99 dolarów (około 250 PLN), jeśli wybierzemy wydanie pecetowe. Wydawca zapowiada wyprodukowanie tylko jednego nakładu tej edycji i obiecuje, że już wkrótce będzie można ją zamówić w preorderze w większości krajów świata. Pozostaje mieć nadzieję, że również Polska będzie się do nich zaliczać. Przypomnijmy, że na chwilę obecną kontynuacja nie ma oficjalnego wydawcy w naszym kraju. Jest jednak wielce prawdopodobne, że zadania podejmie się Cenega, która nie tylko wydaje gry 2K Games na rodzimym rynku, ale również wypuściła u nas pierwszą część serii Bioshock.