Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 25 listopada 2004, 11:35

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights – już w sprzedaży

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu dzisiejszym do sklepów w całej Polsce trafiła Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights! Jest to jedyne kompletne wydanie jednej z najsłynniejszych gier RPG wszech czasów.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu dzisiejszym do sklepów w całej Polsce trafiła Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights! Jest to jedyne kompletne wydanie jednej z najsłynniejszych gier RPG wszech czasów. W pakiecie znajdziemy:

  • 3CD z grą Neverwinter Nights,
  • 1CD z dodatkiem Shadows of Undrentide,
  • 1CD z dodatkiem Hordes of the Underdark,
  • 1CD z najnowszymi uaktualnieniami (patch 1.64 PL dla gry i obu dodatków),
  • liczącą 180 instrukcję do gry i obu dodatków,
  • mapę miasta Neverwinter i okolic,
  • kartę pomocy podręcznej.

Co więcej, każda osoba, która zarejestruje Edycję Kolekcjonerską Neverwinter Nights otrzyma dostęp do specjalnego serwisu internetowego, w którym będzie można znaleźć dziesiątki różnego rodzaju modów, segmentów i innych dodatków do gry. O szczegółach każdy, kto zarejestruje grę, zostanie powiadomiony mailem zaraz po uruchomieniu serwisu.

Warto też zaznaczyć, że Edycja Kolekcjonerską została wydana w ekskluzywnym pudełku, specjalnie lakierowanym i z tłoczonym logiem Neverwinter Nights. Gra dostępna jest w pełnej polskiej wersji językowej, na 6 płytach CD i w cenie 129.90 PLN.

Edycja Kolekcjonerska Neverwinter Nights – już w sprzedaży - ilustracja #1