Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2015, 12:10

autor: Meehow

Dying Light – zobacz ponad 90 minut rozgrywki z komentarzem

W sieci pojawił się ponad półtoragodzinny gameplay z polskiej produkcji z zombie w roli głównej – Dying Light. Materiał opatrzony jest komentarzem dwóch deweloperów.

Fanów gier z żywymi trupami w roli głównej z pewnością zainteresuje dostępny powyżej zapis ponad półtoragodzinnej sesji gameplayowej z rodzimego Dying Light. Transmisję oryginalnie nadano w serwisie Twitch. Rozgrywkę w klimacie zombie-apokalipsy komentują dwaj deweloperzy rzeczonego tytułu: producent Tymon Smektała i główny projektant Maciej Binkowski. Materiał przedstawia wiele aspektów produkcji polskiej firmy Techland. Premiera Dying Light zbliża się wielkimi krokami, gdyż w Europie nastąpi ona 30 stycznia. Platformami docelowymi będą komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4 (prace nad wersjami na Xbox 360 i PlayStation 3 zostały anulowane w zeszłym roku). Posiadacze pecetów już teraz mogą sprawdzić, czy ich blaszaki podołają Dying Light, gdyż na początku grudnia opublikowaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe. Zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z zawartością przepustki sezonowej Dying Light i naszym testem rzeczonej gry.

Dying Light – zobacz ponad 90 minut rozgrywki z komentarzem - ilustracja #1Dying Light to polska produkcja będąca rozwinięciem koncepcji znanych z innego tytułu tego samego dewelopera – Dead Island. Gra zaoferuje rozwiniętą kampanię dla jednego gracza, a także pełnoprawny tryb rozgrywki wieloosobowej, zarówno kooperacyjnej, jak i polegającej na rywalizacji. Ponadto Dying Light cechuje otwarty świat z dynamicznym cyklem dnia i nocy oraz bardzo ładna oprawa graficzna. Postaciom kierowanym przez graczy w przeżyciu starcia z żywymi trupami (które po zmroku przeobrażają się w prawdziwie krwiożercze bestie) pomagać będą rozmaite rodzaje broni, a także parkour.