Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2015, 12:46

autor: luckie

Wieści ze świata (Call of Duty: Advanced Warfare, Lords of the Fallen, Bladestorm: Nightmare) 9/1/2015

Dziś piszemy m.in. o Mistrzostwach Świata w Call of Duty: Advanced Warfare, prezencie od twórców Lords of the Fallen oraz opóźnieniu gry Bladestorm: Nightmare. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 w sobotę, 10.1):

 1. 3DMark (benchmark) – obniżka 80% – 4,99 euro (ok. 21 zł), WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w poniedziałek, 12.1):

 1. Planetary Annihilation – obniżka 80% – 5,59 euro (ok. 24 zł), WWW
 2. Anime Weekend Sale, WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek 12.1) – obniżka cen 80 tytułów, WWW

Call of Duty: Advanced Warfare

Tegoroczne Mistrzostwa w Call of Duty odbędą się pod koniec marca - Wieści ze świata (Call of Duty: Advanced Warfare, Lords of the Fallen, Bladestorm: Nightmare) 9/1/2015 - wiadomość - 2015-01-09
Tegoroczne Mistrzostwa w Call of Duty odbędą się pod koniec marca

W dniach 27-29 marca 2015 roku w Los Angeles odbędą się Mistrzostwa Świata w grze Call of Duty: Advanced Warfare. Najlepsze zespoły e-sportowe powalczą o tytuł mistrza oraz nagrody o łącznej wartości 1 miliona dolarów. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie pod tym adresem.

Star Citizen

Star Citizen może pochwalić się osiągnięciem kolejnego progu finansowego – 69 milionów dolarów. Jako że parę tygodni temu Chris Roberts postanowił ograniczyć częstotliwość małych celów dodatkowych na rzecz stopniowego ujawniania szczegółowych informacji na temat różnych elementów gry, również i tym razem fani nie otrzymali zapowiedzi nowego statku, roślinki, itp. Zamiast tego na oficjalnej stronie gry zamieszczono obszerny artykuł omawiający zasady stojące za systemem Hades.

Lords of the Fallen

W ramach najnowszej aktualizacji do Lords of the Fallen twórcy sprezentowali fanom soundtrack z gry. W przypadku wersji PC ważący około 500 MB plik dodał do lokalizacji gry 15 plików dźwiękowych w formacie WAV. Jeśli korzystacie z odtwarzacza Steam Music, to ścieżkę dźwiękową z nowej produkcji studia CI Games będziecie mogli wrzucić do biblioteki dopiero po przekonwertowaniu jej na format MP3.

Bladestorm: Nightmare

Firma Koei Tecmo poinformowała o przesunięciu daty premiery gry Bladestorm: Nightmare. Tytuł ukaże się w Europie 20 marca, czyli dwa tygodnie później niż wstępnie zapowiadano. Rozszerzona wersja tego miksu strategii i slashera trafi na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PlayStation 3.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Bladestorm: Nightmare
 2. Zombie Army Trilogy
 3. Space Age: A Cosmic Adventure
 4. The Sims 4: Ucieczka w plener

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Grey Goo Humans: Architects of Destiny
 2. World of Tanks Czołg IS-3 – video poradnik
 3. Evolve Intro
 4. Zombie Army Trilogy trailer
 5. Warhammer Quest zwiastun na premierę
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.