Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2014, 09:46

autor: Góral

Dying Light - poznaliśmy zawartość Season Passa

Studio Techland ujawniło szczegóły dotyczące przepustki sezonowej do gry Dying Light. Season Pass zaoferuje dostęp do trzech dodatków (Cuisine & Cargo, Ultimate Survivor Bundle oraz The Bozak Horde) i sprzedawany będzie w cenie 19,99 dolarów.

Dying Light - poznaliśmy zawartość Season Passa - ilustracja #1

Poznaliśmy zawartość przepustki sezonowej do gry Dying Light. Studio Techland ujawniło, że Season Pass sprzedawany będzie w cenie 19,99 dolarów i zaoferuje trzy dodatki - Cuisine & Cargo, Ultimate Survivor Bundle oraz The Bozak Horde. Oczywiście rozszerzenia sprzedawane mają być także osobno, jednak dzięki przepustce zaoszczędzimy nieco pieniędzy. Opis poszczególnych rozszerzeń znajdziecie w dalszej części wiadomości, natomiast Dying Light ukaże się w Polsce na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych 30 stycznia 2015 roku. Przypominam również, że planowane pierwotnie wersje na PlayStation 3 i Xboksa 360 zostały anulowane ze względu na niedostateczną moc past-genów, niezdolnych do spełnienia wszystkich wymogów dewelopera.

Dying Light – zawartość Season Passa. - Dying Light - poznaliśmy zawartość Season Passa - wiadomość - 2014-12-04
Dying Light – zawartość Season Passa.

Zawartość Season Passa:

  • Cuisine & Cargo – dwie hardkorowe misje pozwalające zwiedzić lokacje (restauracja w Harran oraz opuszczona stacja kolejowa) wypełnione zainfekowanymi. Dodatek będzie dostępny najpierw dla posiadaczy Season Passa;
  • Ultimate Survivor Bundle – siedem unikalnych przedmiotów, oferujących nowe podejście do walki z zombie. Dodatkowo otrzymamy trzy kostiumy oraz cztery wzory na bronie;
  • The Bozak Horde – nowa mapa do rozgrywki w singlu i co-opie. Podczas zabawy trafimy na stadion Harran, gdzie zmierzymy się z kolejnymi, coraz mocniejszymi falami zainfekowanych.

Dying Light - poznaliśmy zawartość Season Passa - ilustracja #4Dying Light to kolejna gra studia Techland, znanego m.in. z serii Dead Island i Call of Juarez. Tym razem trafimy do miasta, w którym tajemniczy wirus zamienił ludzi w potwory. Gracz, jako jeden z ocalałych, będzie starał się przetrwać w tym niegościnnym środowisku. Rozgrywka podzielona ma być na dwa etapy, gdyż podczas dnia zombie są dużo mniej aktywni, niż w nocy, pozwalając na w miarę swobodną eksplorację lokacji. Z kolei po zapadnięciu zmroku zostaniemy zmuszeni do bezwzględnej walki o życie.