Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 23 grudnia 2005, 11:52

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Drugie uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 już dostępne!

Dla wszystkich posiadaczy Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 mamy dobrą wiadomość. W sam raz na święta przygotowaliśmy drugie uaktualnienie, wzbogaci ono Encyklopedię o kilkaset nowych gier i kodów oraz kilkadziesiąt trainerów. Obok nowych i zaktualizowanych wpisów encyklopedycznych, znajdziecie w nim najświeższe filmy, galerie oraz artykuły. Nie zabrakło oczywiście doskonałych poradników.

Dla wszystkich posiadaczy Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 mamy dobrą wiadomość. W sam raz na święta przygotowaliśmy drugie uaktualnienie.

Wzbogaci ono Encyklopedię o kilkaset nowych gier i kodów oraz kilkadziesiąt trainerów. Obok nowych i zaktualizowanych wpisów encyklopedycznych, znajdziecie w nim najświeższe filmy, galerie oraz artykuły.

Nie zabrakło oczywiście doskonałych poradników, m. in. do takich przebojów jak Harry Potter i Czara Ognia, Opowieści z Narnii, Civilization IV czy liczący aż 173 strony poradnik do Need for Speed: Most Wanted. W sumie, od kioskowego debiutu Encyklopedii przybyło już ponad 30 poradników!

Drugie uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 już dostępne! - ilustracja #1

Przypominamy, że aby zaktualizować Encyklopedię, wystarczy kliknąć na przycisku Ustawienia, a następnie na przycisk Aktualizacja Elektroniczna. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji i rejestracji Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 znajdziecie oczywiście w Pomocy zawartej w programie.

Drugie uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 już dostępne! - ilustracja #2

Wielka Encyklopedia Gier 2006 to czwarta edycja jednego z największych na świecie kompendiów wiedzy o grach komputerowych. Niniejsze wydanie, obejmujące ponad 6000 gier na 9 platform sprzętowych (ponad 4 tysiące gier na PC), jest pierwszym wydawanym zarówno w wersji DVD jak i 4xCD. Wersja DVD, nieco bogatsza, różni się od CD tym, iż zawiera więcej filmów, a każdemu opisowi gry towarzyszy 6 zamiast 2 screenshotów. Wszystko dostępne jest od 29 listopada 2005 we wszystkich kioskach na terenie Polski, w salonach Empik oraz wysyłkowo na stronach wortalu Gry-OnLine, w atrakcyjnej formie i za jedyne 19,90 złotych.