Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2014, 20:06

autor: Ender

Dragon Age: Inkwizycja w kinowej wersji na PC, PS3, X360. Next-geny bez polskiej lokalizacji

Firma Electronic Arts podała sugerowaną cenę gry, a także szczegóły dotyczące lokalizacji gry Dragon Age: Inkwizycja w naszym kraju. Jak się dowiedzieliśmy, polska wersja językowa nie będzie dostępna na platformach nowej generacji, a więc konsoli PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Gra będzie dostępna jedynie w kinowej wersji polskiej. W trakcie rozgrywki usłyszymy oryginalnych aktorów użyczających głosu bohaterom - Dragon Age: Inkwizycja w kinowej wersji na PC, PS3, X360. Next-geny bez polskiej lokalizacji - wiadomość - 2014-04-22
Gra będzie dostępna jedynie w kinowej wersji polskiej. W trakcie rozgrywki usłyszymy oryginalnych aktorów użyczających głosu bohaterom

Poznaliśmy już oficjalną datę premiery gry Dragon Age: Inkwizycja, przeszedł więc czas na informacje o jej debiucie w naszym kraju. Firma Electronic Arts potwierdziła właśnie, że tytuł otrzyma standardową kinową polską wersję językową, która nie będzie jednak dostępna na platformach nowej generacji. Rodzimym językiem podczas zabawy cieszyć będą się jedynie właściciele pecetów oraz Xboksów 360 i PlayStation 3. Przyczyny tej decyzji nie są znane, ale można się domyślać, że stoją za nią koszty i stosunkowo niewielka jeszcze obecność PlayStation 4 i Xboksa One na naszym rynku. Warto jeszcze zaznaczyć, że według oficjalnej strony gry w serwisie Origin, Dragon Age: Inkwizycja w polskiej wersji będzie dodatkowo oferować jeszcze tylko język rosyjski. Może to więc znaczyć, że nie włączymy w grze oryginalnych angielskich napisów.

Gra będzie sprzedawana w dwóch edycjach:

  1. Edycja standardowa – Jeżeli zdecydujemy się na pre-order to poza grą otrzymamy bezpłatny pakiet DLC „Płomień Inkwizycji. W jego skład wejdzie dodatkowe uzbrojenie dla różnych klas postaci: kostury, sztylety, wielkie miecze i młoty wojenne.
  2. Cyfrowa edycja specjalna – Pakiet ma zawierać szereg dodatkowych przedmiotów w grze, cyfrową ścieżkę dźwiękową, a także pełen zestaw DLC „Płomień Inkwizycji” (prócz wspomnianej wyżej broni, otrzymamy także zbroję inkwizytora dla głównego bohatera gry oraz wierzchowca, który chroniony będzie przez specjalny pancerz).

Znamy też sugerowane przez Origin ceny pecetowych wersji obu edycji tytułu. Trzeba przyznać, że są one iście europejskie i nie odbiegają specjalnie poziomem od tego, do czego przyzwyczajeni są posiadacze konsol. Za standardowe wydanie zapłacimy bowiem 179 zł, a za tzw. edycję specjalną aż 219 zł. Zainteresowani mogą zresztą składać zamówienia przedpremierowe w sklepie Electronic Arts. Jak to zwykle bywa, ceny pudełkowego wydania gry będą u niektórych sprzedawców niższe, listę ofert znajdziecie w naszej porównywarce cenowej.

  1. Oficjalna strona gry Dragon Age: Inkwizycja
  2. Zapowiedź gry Dragon Age: Inkwizycja