Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2008, 13:35

autor: vampire

Dodatek do King’s Bounty: Legenda również w Polsce

Dobra wiadomość dla wszystkich, którym do gustu przypadło dzieło rosyjskiego studia Katauri Interactive - King’s Bounty: Legenda, otóż firma Cenega Poland zapowiedziała, że podejmie się wydania pierwszego rozszerzenie do tej produkcji w naszym kraju. Dodatek w oryginale opatrzony został podtytułem Armored Princess, w Polsce natomiast ukaże się jako King's Bounty: Wojownicza Księżniczka.

Dobra wiadomość dla wszystkich, którym do gustu przypadło dzieło rosyjskiego studia Katauri Interactive - King’s Bounty: Legenda, otóż firma Cenega Poland zapowiedziała, że podejmie się wydania pierwszego rozszerzenia do tej produkcji w naszym kraju. Dodatek w oryginale opatrzony został podtytułem Armored Princess, w Polsce natomiast ukaże się jako King's Bounty: Wojownicza Księżniczka. Światowa premiera rozszerzenia odbędzie się dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku, nie wiadomo więc kiedy dokładnie trafi ono do naszych sklepów.

Dodatek do King’s Bounty: Legenda również w Polsce - ilustracja #1

Akcja Wojowniczej Księżniczki rozgrywać się będzie na zupełnie nowym kontynencie, a naszym alter ego zostanie tytułowa księżniczka Amelia. Towarzyszyć jej ma oswojony smok, który z czasem stanie się naprawdę potężnym sprzymierzeńcem, jeżeli jednak okaże się, że potrzebujemy dodatkowego wsparcia zawsze będziemy mogli skorzystać z pomocy najemników. Dodatek wzbogaci King’s Bounty o nieznaną dotąd rasę - krwiożerczą Panglion, bardziej wymagających bossów oraz nowe zaklęcia i klasy postaci. Ponadto podniesiony zostanie maksymalny poziom doświadczenia, a nasza postać będzie mogła wymienić tradycyjnego wierzchowca na pegaza. Pewne zmiany zajdą również w oprawie graficznej i interfejsie użytkownika.