Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 23 stycznia 2014, 20:01

Do World of Tanks nadciąga nowy tryb gry

Bitwy krajów pojawią się wraz z aktualizacją 8.11.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming przedstawia szczegóły aktualizacji 8.11 do World of Tanks. Popularne „czołgi” dostaną niedługo nowy tryb rozgrywki oraz nowe mapy. „Ponad wszystko cenimy sobie głos naszej społeczności,” mówi główny producent World of Tanks, Mike Zhivets. „Tryb gry, w którym walczą drużyny złożone z czołgów określonych krajów był często wymieniany w oczekiwaniach fanów. Także jesteśmy szczęśliwi, że już wkrótce gracze będą mogli go spróbować.”

Nowy tryb gry o nazwie „Konfrontacja” skupi graczy z pojazdami wybranego kraju w drużynę i przeciwstawi ją przeciwko podobnej grupie przeciwników z czołgami przeciwnej nacji. Wraz z ta nowością, do gry zostaną dodane 3 nowe mapy – Windstorm, Riunberg w płomieniach oraz zimowy Himmelsdorf. Poprzednie wersje map Ruinberg i Himmelsdorf pozostaną również w World of Tanks.

Warto również potwierdzić oficjalnie, że najnowsze dane odnośnie ilości zarejestrowanych graczy w World of Tanks to obecne 78 000 000 graczy globalnie. Jest to uzupełnienie do wczorajszej informacji o pobitym rekordzie ilości osób grających jednocześnie – w zeszłą niedzielę na serwerach rosyjskich rywalizowało w jednym momencie 1.114.000 czyli milion sto tysięcy czternastu wirtualnych czołgistów.