Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2021, 21:46

Urocze czołgistki z Girls und Panzer w World of Tanks

Girls und Panzer pojawią się w World of Tanks. Drużyna „Żabnica” dostępna będzie w produkcji w ramach grywalnego, w pełni udźwiękowionego zespołu, złożonego z licealistek.

Osiem lat temu waleczna drużyna „Żabnica” z liceum Oarai dotarła do japońskich serwerów World of Tanks i również tyle musieliśmy czekać na ich wizytę w garażach graczy w Europie. Przed Wami Girls und Panzer w World of Tanks, czyli pięcioosobowa drużyna licealistek-czołgistek znanych z popularnego anime o tym samym tytule, która pod przywództwem Miho Nishizumi przejmie stery naszych gąsienicowych wozów bojowych. Już 27 kwietnia o godzinie 17:00 otrzymamy możliwość nabycia zestawu Girls und Panzer, w którym znajdziemy czołg, w pełni udźwiękowioną drużynę oraz unikalne naklejki, którymi będziemy mogli ozdobić naszą maszynę. W ramach wydarzenia pojawią się również specjalne zadania, za które będziemy mogli otrzymać nagrody.

To nie żart, dziewczyny z anime Girls und Panzer pojawią się w grze World of Tanks w swoim odremontowanym i ulepszonym Panzerkampfwagen IV Ausf. H Ankou, który będziemy mogli przyozdobić za pomocą naklejek prezentujących godła szkół oraz ich przedstawicielki znane z marki Girls und Panzer. Drużyna licealistek „Żabnica” będzie w pełni udźwiękowiona i każda z członkiń będzie komentować wydarzenia w grze na swój sposób w zależności od obecnych okoliczności. Próbki dźwięku możemy usłyszeć na stronie wydarzenia.

Dostaniemy również zestaw specjalnych zadań, za których wykonanie otrzymamy wspomagacze kilku rodzajów punktów doświadczenia (bojowych, załogi oraz wolnych), konto premium oraz wyjątkowe naklejki. Więcej informacji o wydarzeniu „World of Tanks meets Girls und Panzer das Finale” znajdziemy na jego stronie internetowej.

W World of Tanks możecie zagrać za darmo. Wydarzenie Girls und Panzer rozpocznie się 27 kwietnia o godzinie 17:00.