Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 czerwca 2021, 16:44

10 gier w historycznie niskich cenach, lista na 15 czerwca 2021

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy Assassin's Creed Valhalla, Fallout 76, A Plague Tale i Divinity: Original Sin 2.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Okazje te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

Assassin's Creed Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla to kolejna odsłona popularnego cyklu rozwijanego przez Ubisoft. Akcja osadzona została na północy IX-wiecznej Europy. Produkcję można kupić w Ubisoft Store za 147,42 zł (cena z kodem FORWARD). Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Assassin's Creed: Valhalla w Ubisoft Store
 2. Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Fallout 76

Fallout 76 to wieloosobowa gra suvivalowa będąca poboczną odsłoną popularnego cyklu postapokaliptycznych RPG-ów. Produkcję nabędziemy w sklepie IndieGala za 10,99 dolara (ok. 41 zł). Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Fallout 76 w IndieGala
 2. Fallout 76 – poradnik do gry

A Plague Tale: Innocence

A Plague Tale: Innocence to przygodowa gra akcji z elementami skradanki, której historia osadzona została we Francji w 1349 roku. W produkcji wcielamy się w Amicię, która próbuje przetrwać i ochronić swojego młodszego brata Hugo przed Inkwizycją i hordami szczurów. Tytuł można zakupić w WinGameStore za ok. 42,49 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. A Plague Tale: Innocence w WinGameStore
 2. A Plague Tale Innocence - poradnik do gry

The Surge 2

The Surge 2 to RPG akcji typu soulslike osadzony w klimacie science fiction. W czasie zabawy trafiamy do świata, w którym maszyny zwróciły się przeciwko ludzkości. Tytuł można obecnie nabyć w WinGameStore za ok. 41,99 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. The Surge 2 na WinGameStore
 2. The Surge 2 - poradnik do gry

Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition

Divinity: Original Sin 2 to osadzona w klimacie fantasy izometryczna gra RPG z turową walką. W czasie przygody wcielamy się adeptów zakazanej magii, którzy próbują dostąpić tytułu Boskiego. Grę kupimy na GOG.com za 64,79 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition na GOG.com
 2. Divinity Original Sin 2 - poradnik do gry

Hellish Quart

Hellish Quart to bijatyka, w której do walki wykorzystujemy broń białą. Akcja osadzona została w XVII wieku, na terenie Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Grę kupimy na GOG.com za 47,49 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej. Tytuł znajduje się obecnie we wczesnym dostępie.

 1. Hellish Quart na GOG.com

Aragami

Aragami to trzecioosobowa skradanka, w której obejmujemy kontrolę nad posiadającym nadnaturalne zdolności nieumarłym zabójcą. Grę kupimy na GOG.com za 10,79 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Aragami na GOG.com

Project Hospital

Project Hospital to strategia ekonomiczna, w której możemy pokierować własnym szpitalem. Grę kupimy na GOG.com za 44,99 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Project Hospital na GOG.com

Serious Sam 4

Serious Sam 4 to kolejna odsłona dynamicznych FPS-ów. Fabuła produkcji skupia się na początkach inwazji kosmitów, którym udało się podbić niemal całą Ziemię. Tytuł zakupimy na Steamie za 71,49 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Serious Sam 4 na Steamie

Project Wingman

Project Wingman to gra pozwalająca zasiąść ze sterami samolotów i wziąć udział w fikcyjnym współczesnym konflikcie. Kładzie ona nacisk na zręcznościowy model lotu. Produkcję kupimy w sklepie IndieGala za 17,39 dolara (ok. 64,90 zł). Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Project Wingman w IndieGala

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.