Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 września 2019, 18:24

Disney przypomina o nadchodzącej premierze Frozen 2 nowym trailerem

W sieci pojawił się trzeci zwiastun Frozen 2 (polski tytuł: Kraina lodu 2). Filmik przybliża nam fabułę kontynuacji hitu z 2013 roku, ale nie zabrakło też sporej dawki akcji.

Elsa powróci do kin jeszcze w tym roku. - Disney przypomina o nadchodzącej premierze Frozen 2 nowym trailerem - wiadomość - 2019-09-24
Elsa powróci do kin jeszcze w tym roku.

Wrzesień przyniósł nam trzeci zwiastun Krainy lodu 2, znanej szerzej pod angielskim tytułem Frozen 2. Materiał wyjaśnia nam zawiązanie akcji filmu, w którym ponownie spotkamy siostry Annę i Elsę, jak również Kristoffa, renifera Svena oraz bałwana Olafa. Królestwu Arendelle zagraża nowe niebezpieczeństwo. Jego źródłem zdaje się być zaczarowany las, o którym dziewczętom opowiadał ich ojciec. Bohaterowie wyruszają więc w podróż na daleką północ, by zażegnać to zagrożenie. Na zwiastunie widzimy też sporo akcji oraz relacji między Anną i Elsą, której lodowe moce mogą okazać się równie pomocne, co ryzykowne. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Premiera Krainy lodu 2 jest wyczekiwana nie tylko w związku z wygórowanymi oczekiwaniami widzów, którzy docenili oryginał. Disney miał w tym roku sporo wielkich premier, lecz nie wszystkie odniosły sukces komercyjny i artystyczny. Toy Story 4 i przede wszystkim Avengers: Koniec gry zostały entuzjastycznie przyjęte przez krytyków, ale już nowe wersje animowanej klasyki w najlepszym przypadku podzieliły recenzentów. Miejmy nadzieję, że kontynuacji Frozen bliżej będzie do tych pierwszych filmów niż tych drugich. Premierę obrazu w polskich kinach przewidziano na 27 listopada 2019 roku.

Kraina lodu 2 może być ostatnim sukcesem Disneya w 2019 roku. - Disney przypomina o nadchodzącej premierze Frozen 2 nowym trailerem - wiadomość - 2019-09-24
Kraina lodu 2 może być ostatnim sukcesem Disneya w 2019 roku.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej