Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 września 2019, 09:26

autor: Froozyy

Disney planuje reboot filmu Assassin's Creed

Według portalu We Got This Covered, Disney planuje reboot filmu Assassin's Creed. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że produkcja ukaże się na platformie Disney+.

Całkiem możliwe, że już wkrótce doczekamy się rebootu filmu Assassin’s Creed. - Disney planuje reboot filmu Assassin's Creed - wiadomość - 2019-09-18
Całkiem możliwe, że już wkrótce doczekamy się rebootu filmu Assassin’s Creed.

Być może część z Was pamięta niezbyt udaną próbę przeniesienia serii Assassin’s Creed na ekrany kinowe w 2016 roku. Historia o potomku asasynów - Callumie Lynchu – nie zachwyciła fanów marki, jednak najwidoczniej nie pogrzebało to jej na szans na rynku filmowym. Okazuje się, że najprawdopodobniej doczekamy się rebootu tytułu, za który odpowiedzialne będzie jedno ze studiów należących do Disneya.

Portal We Got This Covered donosi, że według zaufanych źródeł, studio Mouse House planuje stworzyć nowy film z serii Assassin’s Creed. W roli głównej nie zobaczymy ponownie Michaela Fassbendera, bowiem zmienić się ma cała obsada. Najprawdopodobniej produkcja ukaże się na platformie Disney+ i jeśli okaże się sukcesem, to istnieje spora szansa, że w przyszłości powstaną dalsze części. Możliwe, że film pojawi się także w kinach, jednak osoba, która przekazywała informacje, powiedziała, że jest jeszcze zbyt wcześnie i decyzja w tej sprawie nie została podjęta.

A czy Wam podobał się Assassin’s Creed z 2016 roku? - Disney planuje reboot filmu Assassin's Creed - wiadomość - 2019-09-18
A czy Wam podobał się Assassin’s Creed z 2016 roku?

Na razie jednak są to tylko plotki - na oficjalne potwierdzenie tego, że faktycznie powstanie reboot filmu Assassin’s Creed przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Wypuszczenie produkcji na platformie Disney+ faktycznie może okazać się strzałem w dziesiątkę. Większość fanów doskonale zdaje sobie też sprawę z tego, jaki potencjał ma świat przedstawiony w grach.