Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2015, 12:25

autor: Meehow

DiRT Rally bez DLC i narzędzi moderskich

Jak wynika z informacji udzielonych przez pracownika studia Codemasters, DiRT Rally nie otrzyma żadnych dodatków DLC ani narzędzi moderskich. Zapowiedziano także udoskonalenia wersji testowej, m.in. wprowadzenie funkcji FOV.

DiRT Rally - DiRT Rally bez DLC i narzędzi moderskich - wiadomość - 2015-07-21
DiRT Rally

Jak wynika z informacji udzielonych przez reprezentanta studia Codemasters w serwisie Reddit, w tej chwili nie ma żadnych planów na popremierowe rozszerzanie nadchodzącego DiRT Rally dodatkami DLC i najprawdopodobniej tak już pozostanie. Ponadto ze względów na postanowienia licencyjne, deweloperzy nie mogą zapewnić graczom żadnych narzędzi do modowania samochodów, a także nie posiadają edytora poziomów, który mogliby im udostępnić. Choć twórcy nie wykluczają, że jakaś forma modyfikowania i/lub tworzenia zawartości pojawi się w grze, to w tej chwili niczego nie mogą obiecać. Na osłodę zapowiedziano dodanie funkcji FOV [ang. Field of View – pole widzenia] do steamowej wersji testowej, a także ulepszenie symulacji zniszczeń dostępnych pojazdów.

DiRT Rally nie ma jeszcze ustalonej daty premiery i na razie oferowana jest klientom w ramach programu Steam Early Access. Gra pierwotnie ukaże się wyłącznie na komputerach osobistych, choć twórcy nie wykluczają, że w przyszłości przeniosą swoje najnowsze dzieło na konsole. W tym miejscu można sprawdzić minimalną i zalecaną konfigurację sprzętową, a także listę oficjalnie obsługiwanych kierownic i kontrolerów.

Ostatnia aktualizacja: 2015-07-21

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

DiRT Rally

DiRT Rally