Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 września 2019, 09:00

autor: Adrian Werner

DiRT Rally do zdobycia za darmo na Steamie

W serwisie Steam zorganizowano promocję, w ramach której można za darmo zdobyć DiRT Rally, czyli grę wyścigową opracowaną przez zespół Codemasters.

Gra DiRT Rally ukazała się w 2015 roku. - DiRT Rally do zdobycia za darmo na Steamie - wiadomość - 2019-09-15
Gra DiRT Rally ukazała się w 2015 roku.
DIRT RALLY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Codemasters Software
  2. Wydawca: Codemasters Software
  3. Gatunek: wyścigi
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery na PC: 7 grudnia 2015 r.
  6. Data premiery na konsolach: 5 kwietnia 2016 r.

Serwisy dystrybucji cyfrowej przyzwyczaiły nas do promocji pozwalających za darmo wejść w posiadanie pełnych wersji gier. Najnowsza okazja tego typu pojawiła się na Steamie i objęła DiRT Rally, czyli grę rajdową studia Codemasters Software, która zadebiutowała na PC w 2015 roku.

Tradycyjnie warto przypomnieć, że jeśli dodacie teraz DiRT Rally do swojej biblioteki gier na Steamie, to produkcja pozostanie tam już na zawsze, nawet gdy promocja dobiegnie końca. Jeśli produkcja wzbudziła Wasze zainteresowanie, to doradzamy pośpiech, gdyż oferta wygaśnie jutro o godzinie 19:00.

Przypomnijmy, że gra była dostępna za darmo również pod koniec sierpnia, tyle że w promocji Humble Store. Ta hojność sprawia, że część fanów podejrzewa, iż Codemasters szykuje się do usunięcia DiRT Rally ze sprzedaży na Steamie. Nawet jeśli się jednak tak stanie, to osoby posiadające ten tytuł w Bibliotece będą mogły go nadal pobrać.

DiRT Rally zadebiutowało na PC 7 grudnia 2015 roku, a 5 kwietnia 2017 r. ukazały się wersje na konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem i wydanie pecetowe posiada średnią ocen na poziomie 86% według serwisu Metacritic.

Siedem miesięcy temu wydano kontynuację zatytułowaną po prostu DiRT Rally 2.0. Ta gra również ukazała się na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

  1. DiRT Rally za darmo w serwisie Steam
  2. Oficjalna strona gry
  3. Recenzja gry DiRT Rally - Richard Burns Rally może wreszcie odejść w niebyt