Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 sierpnia 2019, 20:03

autor: "Vergil"

DiRT Rally do zdobycia za darmo

Na zdobycie za darmo czeka kolejna produkcja. Mowa o grze DiRT Rally, w której wielu miłośników rajdów samochodowych widzi duchowego następcę kultowego Richard Burns Rally. Z dodaniem jej do biblioteki warto się pospieszyć, gdyż mamy na to ograniczony czas.

W Humble Store udostępniono za darmo następną produkcję. Tym razem padło na poświęconego rajdom samochodowym DiRT-a Rally, stworzonego przez firmę Codemasters Software. By dodać ją do swojej biblioteki, należy przejść pod ten adres, zalogować się na swoje konto i umieścić ją w koszyku. Dalej nie pozostaje nam nic innego, jak sfinalizować transakcję (i zasubskrybować newsletter, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy). Otrzymany następnie kod należy aktywować na Steamie. Jak to zwykle bywa, warto się pospieszyć, gdyż promocja potrwa jeszcze przez niecałe trzy doby.

Rozdawnictwo zorganizowano z okazji rozpoczęcia wielkiej wyprzedaży, czyli End of Summer Sale, która dobiegnie końca 12 września o 19:00 polskiego czasu.

  1. DiRT Rally za darmo w Humble Store
Teraz każdy może się przekonać, jak ciężkie jest życie kierowcy rajdowego. - DiRT Rally do zdobycia za darmo - wiadomość - 2019-08-30
Teraz każdy może się przekonać, jak ciężkie jest życie kierowcy rajdowego.

Przypomnijmy, że DiRT Rally zadebiutował na komputerach osobistych w 2015 roku. W przeciwieństwie do głównych części serii DiRT, tym razem mamy do czynienia z produkcją kładącą nacisk na realizm. To ostatnie przekłada się przede wszystkim na model jazdy, który potrafi „dać wycisk” nawet zaprawionym w bojach rajdowcom wyposażonym w kierownice. Poza tym samochody ulegają uszkodzeniom (o co wcale nie jest tutaj trudno), które należy naprawiać pomiędzy kolejnymi odcinkami. Twórcy oddają nam do dyspozycji szeroki wachlarz pojazdów podzielonych na klasy; walkę z czasem toczymy natomiast w takich miejscach, jak Walia, Grecja czy Monte Carlo.

DiRT Rally odniósł na tyle duży sukces, że dał początek swoistej podserii, której druga odsłona zadebiutowała na komputerach osobistych i konsolach w lutym bieżącego roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry DiRT Rally
  2. Recenzja gry DiRT Rally - Richard Burns Rally może wreszcie odejść w niebyt