Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2019, 09:04

autor: Aquma

Cyberpunk 2077 sprzeda się znacznie lepiej od Wiedźmina 3? Rekordowe pre-ordery

Internauta Benji-Sales - stojący za wieloma przeciekami z branży gier - sugeruje, że sprzedaż Cyberpunka 2077 może pobić kilka rekordów. Według jego informacji liczba zamówień przedpremierowych na nowy tytuł polskiego studia jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu.

Cyberpunk 2077 pobije rekordy sprzedaży? - Cyberpunk 2077 sprzeda się znacznie lepiej od Wiedźmina 3? Rekordowe pre-ordery - wiadomość - 2019-08-30
Cyberpunk 2077 pobije rekordy sprzedaży?

W SKRÓCIE:

  1. liczba pre-orderów Cyberpunka 2077 jest znacznie wyższa niż w przypadku Wiedźmina 3;
  2. internauta Benji-Sales spodziewa się, że gra może pobić rekordy sprzedaży premierowej dla gatunku RPG i nowych IP.

Internauta znany jako Benji-Sales, który w przeszłości niejednokrotnie ujawniał różnego rodzaju przecieki na temat gier (to on zasugerował, że Microsoft porzucił pomysł Xboksa Lockheart, czyli słabszego modelu konsoli nowej generacji) opublikował na Twitterze wpis na temat zamówień przedpremierowych Cyberpunka 2077. Jego zdaniem gra cieszy się znacznie większą popularnością od Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu.

Jutro otrzymamy nowy gameplay z Cyberpunka 2077 (to tweet z wczoraj - przyp. red.). Demo z targów gamescom będzie transmitowane online.

Pre-ordery Cyberpunka 2077 całkowicie unicestwiają przedpremierowe wyniki Wiedźmina 3. Przychylność konsumentów zdobyta dzięki W3 skutkuje rekordowymi rezultatami - czytamy.

W kolejnym wpisie Benji-Sales twierdzi wręcz, że możemy mieć do czynienia z najlepszym otwarciem w historii zarówno gatunku RPG, jak i nowych marek.

Spodziewam się GIGANTYCZNEGO otwarcia w przypadku Cyberpunka.

Może pobić rekord sprzedaży premierowej zarówno dla gier z gatunku RPG, jak i nowych IP.

W przypadku Cyberpunka 2077 pytaniem nie jest to, czy to będzie duża premiera.

To raczej kwestia tego, jak absurdalnie wielka będzie. Jeśli ta gra dostarczy to, co zostało obiecane (graczom przez deweloperów - przyp. red.), nie ma granic dla wyników premierowych.

To juggernaut - czytamy dalej.

Oczywiście należy w tym miejscu zaznaczyć, że powyższe informacje nie pochodzą z oficjalnego źródła, więc podchodźcie do nich ostrożnie. Twórcy już jakiś czas temu informowali jednak, że CP2077 sprzedaje się naprawdę dobrze. Świadczy o tym czerwcowa wypowiedź prezesa CD Projekt RED, Marcina Iwińskiego, dla agencji Bloomberg (za portalem Business Insider).

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia przyszłego roku na pecetach i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej. Przypominamy też, że już dzisiaj - o godzinie 20:00 polskiego czasu - na platformach Twitch i Mixer odbędzie się stream, w czasie którego zostanie zaprezentowany nowy gameplay. Otrzymamy 15-minutowy wycinek dema, które było prezentowane na gamescomie 2019. Po prezentacji odbędą się także rozmowy na żywo z deweloperami.

Spodziewajcie się obszernego wglądu w proces myślowy stojący za twórczymi decyzjami, informacji o Pacifica - jednej z dzielnic Night City - i ton detali dotyczących stylów gry, które będziesz w stanie wykorzystać, kiedy uruchomisz Cyberpunka 2077 w przyszłym roku - zapowiadają twórcy z CD Projekt RED.

  1. Cyberpunk 2077 – strona oficjalna
  2. Wszystko o Cyberpunku 2077
  3. Cyberpunk 2077 na chłodno – analiza nadchodzącej gry CDPR
  4. Cyberpunk 2077 wygląda rewelacyjnie! Widzieliśmy gameplay na E3