Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2015, 18:28

autor: Góral

DiRT Rally - pełna wersja zadebiutuje w grudniu?

W niemieckim sklepie Amazon pojawiła się pudełkowa edycja gry DiRT Rally z datą premiery ustaloną na 8 grudnia. Ostatnio jeden z deweloperów zasugerował, że pełna wersja pojawi się już wkrótce, więc niewykluczone, że za mniej więcej dwa tygodnie położymy dłonie na ukończonym tytule.

DiRT Rally - pełna wersja zadebiutuje w grudniu? - ilustracja #1

Miłośnicy gier rajdowych, być może na dniach doczekają się pełnej wersji gry DiRT Rally. W niemieckim Amazonie pojawiła się bowiem rzeczona produkcja z datą premiery ustaloną na 8 grudnia. W serwisie Videogamer zauważono także, że niedawno Darren Hayward, jeden z głównych projektantów w Codemasters, zasugerował, że tytuł wkrótce wyjdzie z Early Access, a poza tym wszystkim firma już wcześniej zapewniała, że premiera nastąpi prawdopodobnie na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku. Wychodzi na to, że w tym przypadku Amazon się nie myli, aczkolwiek wydawca DiRT Rally nie zabrał jeszcze głosu w tej sprawie, więc nie możemy być pewni na 100%. Oczywiście, jeżeli nie chce się Wam czekać, to w każdej chwili możecie zakupić wczesną wersję DiRT Rally, która sprzedawana jest również w polskich sklepach – szczegóły znajdziecie w ramce obok.

Okładka gry DiRT Rally / Źródło: Amazon.de
Okładka gry DiRT Rally / Źródło: Amazon.de
DiRT Rally w skrócie:
  • Gatunek: gra rajdowa
  • Deweloper: Codemasters
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: 8 grudnia 2015 roku?

DiRT Rally jest kolejną odsłoną popularnej serii gier wyścigowych, przy czym tym razem firma Codemasters stara się wrócić do swoich korzeni, oferując bardziej symulacyjną zabawę skoncentrowaną tylko na rajdach. Produkcja zadebiutowała we wczesnej wersji w kwietniu bieżącego roku i od tamtej pory jest stale rozwijana przy udziale społeczności skupionej wokół produkcji. Z ocen użytkowników na Steamie wynika, że tytuł zmierza w dobrym kierunku, ale koniec końców o wszystkim przekonamy się, gdy doczeka się on finalnej aktualizacji.

DiRT Rally - pełna wersja zadebiutuje w grudniu? - ilustracja #3

Codemasters to brytyjski deweloper i wydawca gier wideo, który towarzyszy nam od 1986 roku. Przez szereg lat działalności firma zasłynęła kilkoma uznanymi produkcjami, wystarczy wspomnieć o cyklach Dizzy, Micro Machines, Overlord, Operation Flashpoint czy też Colin McRae Rally.