Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2015, 15:00

autor: Góral

Konkurs dla VIP-ów - wygraj grę FIFA 16 na PS4

Przygotowaliśmy konkurs dla czytelników serwisu gry-online.pl z aktywnym abonamentem Premium VIP. Dziś o godzinie 20:00 w komentarzach pod niniejszą wiadomością zamieścimy pytanie, na które trzeba będzie odpowiedzieć jak najszybciej, by wygrać grę FIFA 16 na konsolę PlayStation 4.

Christiano Ronaldo wkrótce będzie mieć szansę na rewanż. - Szybki konkurs dla abonentów VIP – wygraj grę FIFA 16 - wiadomość - 2015-11-24
Christiano Ronaldo wkrótce będzie mieć szansę na rewanż.

Kilka dni temu odbył się kolejny El Clásico, w którym Barcelona rozgromiła 4:0 swojego odwiecznego rywala, Real Madryt. Jeżeli macie ochotę zrewanżować się drużynie dowodzonej przez Luisa Enrique, to możecie tego dokonać poprzez udział w małym konkursie dla naszych użytkowników VIP. Do wygrania jest bowiem gra FIFA 16 w wersji na konsolę PlayStation 4. By wziąć udział w akcji, wystarczy pojawić się w tym miejscu w okolicach godziny 20:00. Wtedy bowiem zamieścimy proste pytanie, na które trzeba będzie odpowiedzieć jak najszybciej, wysyłając maila na adres [email protected]. Osoba, która jako pierwsza podeśle prawidłową odpowiedź, wygra rzeczoną produkcję ze stajni firmy Electronic Arts.

Na sam koniec jeszcze dwie ważne informacje. Po pierwsze pamiętajcie, żeby przed wzięciem udziału w zabawie uzupełnić swoje dane do wysyłki i zaznaczyć zgodę na używanie danych osobowych w swoim profilu na Gry-OnLine.pl. Ponadto odpowiedź na pytanie wyślijcie z adresu mailowego połączonego z kontem na naszej stronie. To tyle, widzimy się zatem o 20:00 i życzymy wszystkim powodzenia.

Szybki konkurs dla abonentów VIP – wygraj grę FIFA 16 - ilustracja #2

FIFA 16 to najnowsza odsłona popularnej serii gier sportowych przeznaczonych dla miłośników piłki nożnej. W produkcji pojawiło się kilka mniejszych i większych zmian, a główną atrakcją w tym roku są żeńskie reprezentacje narodowe. Produkcja dostępna jest od września bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC.