Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2015, 15:00

autor: Góral

Konkurs dla VIP-ów - wygraj grę FIFA 16 na PS4

Przygotowaliśmy konkurs dla czytelników serwisu gry-online.pl z aktywnym abonamentem Premium VIP. Dziś o godzinie 20:00 w komentarzach pod niniejszą wiadomością zamieścimy pytanie, na które trzeba będzie odpowiedzieć jak najszybciej, by wygrać grę FIFA 16 na konsolę PlayStation 4.

Christiano Ronaldo wkrótce będzie mieć szansę na rewanż. - Szybki konkurs dla abonentów VIP – wygraj grę FIFA 16 - wiadomość - 2015-11-24
Christiano Ronaldo wkrótce będzie mieć szansę na rewanż.

Kilka dni temu odbył się kolejny El Clásico, w którym Barcelona rozgromiła 4:0 swojego odwiecznego rywala, Real Madryt. Jeżeli macie ochotę zrewanżować się drużynie dowodzonej przez Luisa Enrique, to możecie tego dokonać poprzez udział w małym konkursie dla naszych użytkowników VIP. Do wygrania jest bowiem gra FIFA 16 w wersji na konsolę PlayStation 4. By wziąć udział w akcji, wystarczy pojawić się w tym miejscu w okolicach godziny 20:00. Wtedy bowiem zamieścimy proste pytanie, na które trzeba będzie odpowiedzieć jak najszybciej, wysyłając maila na adres [email protected]. Osoba, która jako pierwsza podeśle prawidłową odpowiedź, wygra rzeczoną produkcję ze stajni firmy Electronic Arts.

Na sam koniec jeszcze dwie ważne informacje. Po pierwsze pamiętajcie, żeby przed wzięciem udziału w zabawie uzupełnić swoje dane do wysyłki i zaznaczyć zgodę na używanie danych osobowych w swoim profilu na Gry-OnLine.pl. Ponadto odpowiedź na pytanie wyślijcie z adresu mailowego połączonego z kontem na naszej stronie. To tyle, widzimy się zatem o 20:00 i życzymy wszystkim powodzenia.

Szybki konkurs dla abonentów VIP – wygraj grę FIFA 16 - ilustracja #2

FIFA 16 to najnowsza odsłona popularnej serii gier sportowych przeznaczonych dla miłośników piłki nożnej. W produkcji pojawiło się kilka mniejszych i większych zmian, a główną atrakcją w tym roku są żeńskie reprezentacje narodowe. Produkcja dostępna jest od września bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
FIFA 16

FIFA 16