Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2017, 11:32

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Destiny 2 - kolejne wideo z PC-towej wersji

Wczoraj wieczorem Nvidia opublikowała krótki fragment rozgrywki z PC-towej wersji gry Destiny 2, a dziś w sieci pojawił się dłuższy materiał w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę.

Na kanale jackfrags w serwisie YouTube pojawiło się dziesięciominutowe nagranie z rozgrywką Destiny 2. Pokazano na nim mniej więcej ten sam fragment, który jakiś czas temu opublikowało studio Bungie, ale tym razem możemy obejrzeć wersję PC-tową, a sam materiał został zarejestrowany w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Krótko pisząc, jest na co popatrzeć. Co ciekawe, wczoraj wieczorem również mogliście zobaczyć komputerowe wydanie w akcji, ale zaprezentowany przez Nvidię materiał jest dużo krótszy.

Destiny 2 w skrócie:
  • gra na PS4, XOne i PC;
  • ukaże się 6 września (konsole) i 24 października (PC);
  • na PC-tach gra wymagać będzie Battle.neta.

Przypominam, że pierwsze Destiny nigdy nie ukazało się na PC-tach, więc dla graczy komputerowych dwójka będzie wprowadzeniem do najnowszego uniwersum wykreowanego przez studio Bungie. Produkcja na „blaszakach” będzie wymagała przypisania jej do konta na platformie Battle.net. Nie znajdziemy jej więc na Steamie i w innych sklepach, a w samym wydaniu pudełkowym zabraknie płyty – dostępny będzie jedynie kod do pobrania gry.

Tytuł ukaże się na PC-tach 24 października bieżącego roku. Wcześniej zadebiutuje edycja konsolowa – posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One będą grać od 6 września.

Destiny 2 - kolejne wideo z PC-towej wersji - ilustracja #1