Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2011, 08:52

autor: Kono

Demo Warhammer 40,000: Space Marine wkrótce na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360

Firma THQ zapowiedziała, że wersja demonstracyjna gry Warhammer 40,000: Space Marine, autorstwa zespołu Relic Entertainment, pojawi się już wkrótce na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360. Z wcześniejszego dostępu do dema mogą skorzystać użytkownicy platformy Steam.

Firma THQ ogłosiła, że wkrótce udostępni demo gry Warhammer 40,000: Space Marine. Pojawi się ono na Steamie i Xbox Live 23 sierpnia, a na PlayStation Network dzień później.

Warto zaznaczyć, że niektórzy gracze pecetowi otrzymają możliwość sprawdzenia testowej wersji Warhammer 40,000: Space Marine w najbliższy czwartek. Oczywiście jest tutaj haczyk – wcześniejszy dostęp przewidziany jest dla osób, które zamówiły na Steamie cyfrową edycję gry autorstwa Relic Entertainment. Dodatkowo, członkowie społeczności Honour Guard (rejestracja tutaj) będą mogli zacząć testy dema 22 sierpnia.

Demo Warhammer 40,000: Space Marine wkrótce na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360 - ilustracja #1

Co zatem czeka na nas w pokazowej wersji Warhammer 40,000: Space Marine? Otrzymamy dwa etapy z rozgrywką dla jednego gracza. W pierwszym z nich nadrzędnym celem będzie odpieranie ataków hordy Orków za pomocą broni będącej kombinacją miecza i piły mechanicznej (Chainsword). W drugim etapie gracz wcieli się w głównego bohatera gry – Kapitana Titusa – i sprawdzi w akcji Jump Pack, który pozwoli pokonywać wrogów z dystansu.

Warhammer 40,000: Space Marine pojawi się na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz pecetach 9 września 2011 roku. Wydawcą gry w Polsce będzie firma CD Projekt. Tytuł zostanie udostępniony w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami na wszystkich platformach.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.